BitcoinHaberlerKripto Para

Çin’den Kripto Para Yetkililerine Yeni Bir Darbe Daha Geldi!

Tron CEO'su ve Binance CMO'sunun Weibo hesapları kapatıldı.

Çin kripto para sektörüne olan katı tutumunu sürdürüyor. Çin hükumetinin bu anlamda gerçekleştirdiği son hamle söz konusu yasak ve dayatmaların süreceğine işaret ediyor.

Tron’un CEO’su Justin Sun ve Binance CMO’su Yi He‘nin Weibo hesaplarını platformdan kaldırdığını açıklayan
Çin hükumetinin Blockchain’le ilgili birçok yatırım ve girişim yapmasına rağmen kripto paralarla ilgili ters köşe bir tutum sergilemekte ısrarcı olması kafaları karıştırmaya devam ediyor.

Bilindiği gibi Weibo kasım ayında Binance’in ve Tron Foundation’ın resmi hesaplarını da bloklamıştı. O zaman da yine bloklama kararı için benzer sebepler ileri sürülmüştü. Sonrasında Binance yeni bir hesap açmak zorunda kalmıştı.

İlgili Haber
Çin Twitter'ı Olarak Bilinen Weibo, Tron ve Binance'nin Sosyal Medya Hesabını Kapatma Kararı Aldı!

Justin Sun ve Yi He’nin Weibo üyeliklerine tıklandığında kullanıcıların karşısına ”bu hesap regülasyonlar ve yasalar dolayısıyla bloklanmıştır” uyarısı çıkmakta. Çin’in kripto para sektörü ve yetkilileriyle ilgili yıllardır süregelen bu sert tutumu bakalım ne kadar daha sürecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu