BitcoinHaberlerKripto Para

Çin’den Kripto Para Yetkililerine Yeni Bir Darbe Daha Geldi!

Tron CEO'su ve Binance CMO'sunun Weibo hesapları kapatıldı.

Çin kripto para sektörüne olan katı tutumunu sürdürüyor. Çin hükumetinin bu anlamda gerçekleştirdiği son hamle söz konusu yasak ve dayatmaların süreceğine işaret ediyor.

Tron’un CEO’su Justin Sun ve Binance CMO’su Yi He‘nin Weibo hesaplarını platformdan kaldırdığını açıklayan
Çin hükumetinin Blockchain’le ilgili birçok yatırım ve girişim yapmasına rağmen kripto paralarla ilgili ters köşe bir tutum sergilemekte ısrarcı olması kafaları karıştırmaya devam ediyor.

Bilindiği gibi Weibo kasım ayında Binance’in ve Tron Foundation’ın resmi hesaplarını da bloklamıştı. O zaman da yine bloklama kararı için benzer sebepler ileri sürülmüştü. Sonrasında Binance yeni bir hesap açmak zorunda kalmıştı.

İlgili Haber  Çin Twitter'ı Olarak Bilinen Weibo, Tron ve Binance'nin Sosyal Medya Hesabını Kapatma Kararı Aldı!

Justin Sun ve Yi He’nin Weibo üyeliklerine tıklandığında kullanıcıların karşısına ”bu hesap regülasyonlar ve yasalar dolayısıyla bloklanmıştır” uyarısı çıkmakta. Çin’in kripto para sektörü ve yetkilileriyle ilgili yıllardır süregelen bu sert tutumu bakalım ne kadar daha sürecek.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı