Kripto HaberleriBitcoinWeiss Ratings: Bitcoin, Ethereum'a yenilenecek!

Weiss Ratings: Bitcoin, Ethereum’a yenilenecek!

Takip et

Weiss Ratings isimli araştırma firmasınca yapılan son dakika açıklamasında kripto para piyasasının lider para birimi Bitcoin yerden yere vuruldu. 5 yıl içerisinde Bitcoin’in gücünün %50 kadar kısmını Ethereum altcoinine kaptıracak olduğu iddia edildi. Bitcoin fiyatlarının 5 yıl sonra ne kadar olacağı konusunda açıklama yapmayan Weiss Ratings, bu konu hakkında ise geleceğin kripto para biriminin Ethereum olacağını düşündüklerini açıkladı.

Bitcoin’in yerini Ethereum’a kaptırması durumunda piyasa verilerinin nasıl dengelenecek olduğu ve nasıl güven kazanılacak olduğu merak edilirken, yatırımcılar 5 yıllık vadede nasıl değişimler olacağının öngörülmesi konusunda Ethereum’a güvendiklerini her kripto para birimi için olabilecek olduğunu düşündüklerini zaten bir süredir belirtiyorlardı.

Mutlaka güvenmek gerekmiyor

Sonuçta Weiss Ratings tarafınca yapılan bu açıklamaya mutlak güvenmek veya inanmak gerekmediği açık. Zira bu tür açıklamalar ne kadar inandırıcı olsa da yatırımcılar Ethereum‘a %50 oranında geçiş olması durumunda bile Bitcoin’in piyasada en hakim kripto para olabilecek olduğu konusunu unutmamaları gerekiyor. Piyasada en büyük kripto para biriminin %50 oranında düşüş olsa dahi Bitcoin olabileceği, bunun ise diğer altcoinlerden Bitcoin’e geçişlerin artışı sayesinde olabilecek olduğu değerlendiriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları