XRP

WelsonTrader: XRP Rekor Kıracak, BTC’yi Silecek!

WelsonTrader yeni bir iddia gündeme getirdi.

Nexo

WelsonTrader’dan yapılan açıklamada kripto para birimi XRP’nin 2020 yılında Bitcoin’i sileceği ve yatırımcılara beklediklerinden daha çok kazandıracak tek kripto para birimi olacağı iddia edildi. İddialara göre WelsonTrader, kripto para birimi XRP’nin BTC’yi geçerek rekor kıracağını ve yatırımcılara daha fazlasını sunarak yatırımcılardan daha fazla kazanç elde etmeleri sonucunda XRP’ye olan ilginin artmasının mümkün olduğunu düşünüyor.

Bitcoin fiyatının yükseleceği iddia edilen 2020 yılında XRP’nin BTC’den iyi olması mümkün olsa da son dönemde XRP ile ilgili Ripple iddialarının ortaya çıkması ve büyük oranda tokenlerin Ripple’ın elinde bulunduğu ve Ripple’ın XRP fiyatını kontrol ediyor olduğu iddiaları XRP yatırımcılarına güvensizlik getirdi.

XRP’nin yükselerek değer kazanacak olduğunu iddia eden tek WelsonTrader değil. Birçok XRP analisti, kripto para piyasasında en iyisinin XRP olduğunu iddia ediyor ve bu konuda BTC’den daha hızlı, daha iyi ve daha fazla değerli olacağını iddia ettikleri XRP kripto parasının daha çok değer kazanıp gelecekte ilk sırayı Ethereum’un bir adım önüne geçerek kapacağını bugün bile iddia ediyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı