bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriXRPWelsonTrader: XRP Rekor Kıracak, BTC'yi Silecek!

WelsonTrader: XRP Rekor Kıracak, BTC’yi Silecek!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

WelsonTrader’dan yapılan açıklamada kripto para birimi XRP’nin 2020 yılında Bitcoin’i sileceği ve yatırımcılara beklediklerinden daha çok kazandıracak tek kripto para birimi olacağı iddia edildi. İddialara göre WelsonTrader, kripto para birimi XRP’nin BTC’yi geçerek rekor kıracağını ve yatırımcılara daha fazlasını sunarak yatırımcılardan daha fazla kazanç elde etmeleri sonucunda XRP’ye olan ilginin artmasının mümkün olduğunu düşünüyor.

Bitcoin fiyatının yükseleceği iddia edilen 2020 yılında XRP’nin BTC’den iyi olması mümkün olsa da son dönemde XRP ile ilgili Ripple iddialarının ortaya çıkması ve büyük oranda tokenlerin Ripple’ın elinde bulunduğu ve Ripple’ın XRP fiyatını kontrol ediyor olduğu iddiaları XRP yatırımcılarına güvensizlik getirdi.

XRP’nin yükselerek değer kazanacak olduğunu iddia eden tek WelsonTrader değil. Birçok XRP analisti, kripto para piyasasında en iyisinin XRP olduğunu iddia ediyor ve bu konuda BTC’den daha hızlı, daha iyi ve daha fazla değerli olacağını iddia ettikleri XRP kripto parasının daha çok değer kazanıp gelecekte ilk sırayı Ethereum’un bir adım önüne geçerek kapacağını bugün bile iddia ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları