binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinWesley Snipes Coin Girişimcisi Oluyor

Wesley Snipes Coin Girişimcisi Oluyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en popüler ve en çok sevilen oyunlarından birisi olan Wesley Snipes coin girişimciliği konusunda resmen adımlar attı. Kripto para sistemlerinin her geçen gün büyümesi, birçok kişinin ilgisini çekmeye de devam ediyor. Ünlü isimler de zaman içerisinde gelecek vaat eden sistemlere karşı eğilim gösterme durumundalar.

Wesley Snipes, Blade filmi ile özellikle tüm dünya genelinde tanınan isimlerin başında geliyor. Ünlü oyuncu, kısa süre önce yaptığı açıklamalar ile birlikte kripto para piyasalarında ciddi yatırımlar yapmak istediğini söyledi. Wesley Snipes coin ile alakalı olarak favorisini de açıkladı.

Bitcoin ve Litecoin Geleceği Sağlam Duruyor

Kripto para birimlerinde doğrucu yatırım mantığını benimsediğini açıklayan ünlü oyuncu, insanlara tüyo olabilecek açıklamalarda bulundu. Kendisi, ünlü analistlerden öneri alarak hareket etme yoluna gideceğini söyledi. Bazı açıklamaları ise aşağıdaki gibidir;

Kripto para dünyası çok hızlı büyüyor ve gelecekte parasını katlamak isteyenler için çok ideal bir pazar. Şahsen favorim Bitcoin ve Litecoin. Yatırım yapılmaya değer birimler olduğunu düşünüyorum. Analistlerin yorumlarını da dikkate alarak yatırımı gerçekleştireceğim

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail