Kripto HaberleriXRPWhale Alert: BtcTurk Kripto Para Borsasından 28 Milyon XRP Transfer Edildi!

Whale Alert: BtcTurk Kripto Para Borsasından 28 Milyon XRP Transfer Edildi!

Takip et

Whale Alert yeni bir XRP aktarım alarmı vererek BtcTurk kripto para borsasından farklı bir kripto para borsasına 28 milyona yakın XRP aktarıldığı ve o dakika işlemin 7 milyon dolar ve yakınında bir değere sahip olduğu hakkında açıklama yaptı. İşlemleri takip etmesi ile tanınan ve kripto para sektörünün en iyi dedektifi olarak gösterilen Whale Alert konu hakkında yaptığı açıklamada XRP’lerin Türk kripto para birimi borsasından aktarıldığı ve bu borsadan yapılan aktarımların tek bir cüzdana gönderildiği açıklandı.

XRP fiyatının son zamanlarda düşüş yaşaması sonrasında balina eylemleri ve Ripple şirketine bağlı nedenlerden olduğu iddia ediliyordu. Bu son eylem ile birlikte bazı kripto para sahibi yatırımcılar bu tür eylemlerin kanıtı olarak bu aktarımı hedef göstermeye başladı.

XRP satışlarının çok artması halinde düşüş kaçınılmaz olsa da XRP’nin fiyatının düşmesinin ardında diğer kripto para birimlerininde düşüş yaşaması ile ilgili dolaylı etkiler var. Ripple tarafından satışların devam ediyor olması XRP yatırımcılarında olumsuz bir karşılık buluyor ve yatırımcıları çok kez kızdırıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları