XRP

Whale Alert: BtcTurk Kripto Para Borsasından 28 Milyon XRP Transfer Edildi!

Whale Alert yeni bir alarm verdi.

Nexo

Whale Alert yeni bir XRP aktarım alarmı vererek BtcTurk kripto para borsasından farklı bir kripto para borsasına 28 milyona yakın XRP aktarıldığı ve o dakika işlemin 7 milyon dolar ve yakınında bir değere sahip olduğu hakkında açıklama yaptı. İşlemleri takip etmesi ile tanınan ve kripto para sektörünün en iyi dedektifi olarak gösterilen Whale Alert konu hakkında yaptığı açıklamada XRP’lerin Türk kripto para birimi borsasından aktarıldığı ve bu borsadan yapılan aktarımların tek bir cüzdana gönderildiği açıklandı.

XRP fiyatının son zamanlarda düşüş yaşaması sonrasında balina eylemleri ve Ripple şirketine bağlı nedenlerden olduğu iddia ediliyordu. Bu son eylem ile birlikte bazı kripto para sahibi yatırımcılar bu tür eylemlerin kanıtı olarak bu aktarımı hedef göstermeye başladı.

XRP satışlarının çok artması halinde düşüş kaçınılmaz olsa da XRP’nin fiyatının düşmesinin ardında diğer kripto para birimlerininde düşüş yaşaması ile ilgili dolaylı etkiler var. Ripple tarafından satışların devam ediyor olması XRP yatırımcılarında olumsuz bir karşılık buluyor ve yatırımcıları çok kez kızdırıyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı