AnalizBitcoinHaberler

Willy Woo Uyardı! “Bitcoin Short Pozisyonları Patlatmaya Hazırlanıyor!”

Bitcoin'deki son duruma baktık.

Deneyimli ve popüler analist Willy Woo, Bitcoin’deki yükseliş beklentisinin devam ettiğini ifade eden bir paylaşımda bulundu.

Woo, Rsi’deki düşen trendin kırıldığını ve bu kırılımın onaylanması için günlük kapanışı bekleyeceğini söyledi. Rsi’deki fiyat kırılımlarının yükselişlere öncülük ettiğini ve bunu bize önceden haber verdiğini söyleyen Woo, bunun güvenirliği yüksek bir gösterge olduğunu da sözlerine ekledi.

Kaynak: Willy Woo

Son zincir içi verilerin de pozitif yönde olduğunu aktaran Woo, “Arz şoku oyunda ve daha da güçleniyor. Shortları sıkıştırma planı kuruyorlar” dedi.

Woo’nun sıklıkla yükseliş yönlü veriler paylaştığını hatırlatarak konuya temkinli yaklaşmanın faydası olacağını düşünüyoruz.

Zira Bitcoin grafiğine baktığımızda günlük Ma20 direncinin hala kırılmadığını ve Bitcoin’in daha önce kırdığı trend bölgesinden ret yediğini gözlemliyoruz.

Bitcoin’de yeniden pozisyon almak isteyen yatırımcılar şu sıralar 32700$ seviyelerinden geçen günlük Ma20 üzerinde gün kapanışı gelmesini bekleyebilirler ve günlük Ma20 altı gün kapanışı stoplu takip edebilirler.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu