BitcoinHaberler

WisdomTree fiziksel teminatlı Bitcoin ETP’sini listelediğini duyurdu.

WBTC sembolü altında listelenecek olan ürünün depolama sorumlusu Swissquote olacak.

3 Aralık’ta yapılan açıklamayla ABD merkezli Nasdaq üzerinde listelenen WisdomTree’nin fiziksel teminatlı Bitcoin ETP’sini listelediği duyuruldu. İsviçre’nin önde gelen menkul kıymet borsalarından biri olan SIX üzerinde listelenecek olan Bitcoin ETP ürününün depolama sorumlusunun Swissquote olacağı bildirildi.

WBTC Sembolü Altında Listelenecek

WBTC altında %0,95’lik bir toplam gider oranında listelenecek olan ürün kurumsal ve profesyonel yatırımcıları hedefliyor. Söz konusu ürün yatırımcılara özel anahtarlar depolamaya veya Blockchain’in finansal altyapısını ayrıntılı şekilde bilmeye gerek kalmadan Bitcoin’e yatırım yapmaları için imkan tanıyacak.

Yapılan açıklamalarda ETP’nin Bitcoin spot fiyatını izleyeceği ve WisdomTree’nin SIX üzerinden Bitcoin’i satın alarak daha küçük ölçekli hisseler oluşturacağını belirtiliyor.

WisdomTree Avrupa yöneticisi Alexis Marinof şirket olarak dijital varlıklara güvendiklerini ve Bitcoin’in gelip geçici bir heves olmadığına inandıklarını dile getirdi.

SIX Başka Kripto Paraları Da Destekliyor

İsviçre kripto para borsası SIX, Bitcoin Cash de dahil birçok kripto paraya destek veriyor. WisdomTree’nin ETP’si ile SIX’teki ETP sayısı 4’e çıktı ve yüzde 50’den fazlası kripto para olan ticareti yapılabilir ETP sayısı ise 19’a yükselmiş oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu