binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerWorldcoin Kurucusunun Şirketi OpenAI, Bugünkü Gizemli Büyük Duyurunun Ne Olduğunu Açıkladı!

Worldcoin Kurucusunun Şirketi OpenAI, Bugünkü Gizemli Büyük Duyurunun Ne Olduğunu Açıkladı!

Worldcoin (WLD) kurucusu Sam Altman'ın CEO'su olduğu OpenAI şirketi, bugünkü büyük sürprizin ne olduğunu açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük yapay zeka şirketlerinden OpenAI, önemli bir gelişmeye imza atarak yeni modeli GPT-4o’nun lansmanını Bahar Güncellemeleri (Spring Updates) etkinliğinde duyurdu. Duyuru OpenAI’nin Baş Teknoloji Sorumlusu Mira Murati tarafından yapıldı.

GPT serisinin en son üyesi olan GPT-4o, GPT-4 seviyesindeki zekayı ücretsiz kullanıcılar da dahil olmak üzere herkese sunmaya hazırlanıyor. Bu yeni nesil yapay zeka modeli ses, metin ve görüntü üzerinde aynı anda muhakeme yapabiliyor ve çok modlu yeteneklerde önemli bir ilerleme kaydediyor.

Yeni model daha hızlı ve gelişmiş metin, görüntü ve ses yeteneklerine sahip. Farklı modaliteler arasında akıl yürütme yeteneği nedeniyle “Omnimodel” olarak adlandırılıyor.

GPT-4o’ya ek olarak OpenAI, ChatGPT masaüstü uygulamasını da tanıttı. Bu yeni uygulama, kullanıcıların ChatGPT’ye web ve mobil uygulamalar dışında da erişebilmelerini sağlayarak kullanıcılara daha fazla erişilebilirlik ve kolaylık sunacak.

İlgili Haber  Yeni Haftada Bir Altcoinde Tam 1 Milyar Dolarlık Token Kilit Açılışı Var!

ChatGPT’nin masaüstü versiyonunun, halihazırda 100 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan platformun erişimini daha da artırması bekleniyor. Ayrıca, GPT Store’da kullanıcılar tarafından 1 milyondan fazla özel GPT oluşturuldu.

GPT-4o uygulaması ayrıca DALL-E 3 aracılığıyla ücretsiz kullanıcılara üretken yapay zeka görüntü oluşturma yeteneklerini de getiriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail