XRP

Ripple (XRP), Ethereum’u geride bıraktı

Piyasada dengeler değişirken XRP Ethereum'u geçerek 2. sıraya yükseldi.

Ripple (XRP) fiyatında yaşanan mevcut değişimler 2. sıraya yükselmesinde etkili oldu. Bitcoin fiyatının ve diğer tüm kripto para birimlerinde yaşanan düşüşler dün akşam saatlerinden itibaren %25 oranlarını aşan toplam kayıplara sebep olurken, Bitcoin Cash tek seferde %20 düşmüştü. Ethereum %15 oranında düşüş yaşayarak, piyasa hacmi oranında büyük kayıplar yaşarken %13 oranında düşen XRP ise tekrar kendisini toparlayabilecek mi? Sorularının gölgesinde bugün 2. en büyük kripto para birimi oldu.

Sıralamalara göre 200 milyon dolara yakın bir piyasa hacmi fazlalığı bulunan Ripple‘nin (XRP), bu sayede 2. sıraya yükselmesi düşüşleri bir miktar durdurmaya yetti. Bitcoin fiyatında olan değişimler 1. sırada kalmasını korurken, 18 milyar dolar seviyesine düşen Ethereum piyasa hacminin, 18.2 milyar dolar seviyesinde olan XRP piyasa hacmine oranla yenilmesi ise piyasanın bu durumlarda böylesine değişimler yaşanmasının normal olduğunu gösterdi.

XRP fiyatında düşüşler devam ederken, Ethereum fiyatında olan mevcut değişimlerin ne kadar süre devam edeceğine bağlı olarak bir süre boyunca en büyük 2. kripto para biriminin XRP olmasını sağlayabilecek olan gelişmelerden bir tanesi. XRP’nin yükselişi fiyatına yansıyacak mı merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu