XRP

XRP Fiyatı 0.29 Dolara Geriledi, Yeni Düşüş Belirtisi Mi?

XRP fiyatı dün büyük bir yükselişin ardından bugün 0.3 dolar düşüş yaşadı.

Altcoin fiyatları düşüşe geçmiş durumda. Bitcoin fiyatındaki 300 dolardan fazla düşüş yaşanması sonrasında XRP fiyatında da düşüş başladı. XRP fiyatının ne kadar düşeceği konusunda analistler yakın zaman içerisinde daha fazla düşüş olabileceğini tahmin ediyorlar.

XRP fiyatı 0.3 dolar düşüş yaşayarak 0.33 dolar seviyesinden 0.29 dolara kadar geriledi. Kripto para birimlerinin değerindeki son düşüş eğilimi olan bu hamlenin ardından yatırımcılar satış yapmayı gündemlerine alırken, bazı kripto para birimi yatırımcıları ise beklediklerini bulacaklarını ve yüksek fiyat artışlarından sonra fiyatın bu tür düşmesinin normal olabilecek olduğunu düşünüyor.

Analistler kripto para yatırımlarında büyük artışlar görüldükten hemen sonra böylesi düşüşleri normal karşılıyorlar ve fiyatlarda düşüş olmasının doğal bir beklenen sonuç olduğunu açıklıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı