Kripto HaberleriXRPXRP Fiyatı 0.29 Dolara Geriledi, Yeni Düşüş Belirtisi Mi?

XRP Fiyatı 0.29 Dolara Geriledi, Yeni Düşüş Belirtisi Mi?

Takip et

Altcoin fiyatları düşüşe geçmiş durumda. Bitcoin fiyatındaki 300 dolardan fazla düşüş yaşanması sonrasında XRP fiyatında da düşüş başladı. XRP fiyatının ne kadar düşeceği konusunda analistler yakın zaman içerisinde daha fazla düşüş olabileceğini tahmin ediyorlar.

XRP fiyatı 0.3 dolar düşüş yaşayarak 0.33 dolar seviyesinden 0.29 dolara kadar geriledi. Kripto para birimlerinin değerindeki son düşüş eğilimi olan bu hamlenin ardından yatırımcılar satış yapmayı gündemlerine alırken, bazı kripto para birimi yatırımcıları ise beklediklerini bulacaklarını ve yüksek fiyat artışlarından sonra fiyatın bu tür düşmesinin normal olabilecek olduğunu düşünüyor.

Analistler kripto para yatırımlarında büyük artışlar görüldükten hemen sonra böylesi düşüşleri normal karşılıyorlar ve fiyatlarda düşüş olmasının doğal bir beklenen sonuç olduğunu açıklıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları