XRP

Ripple (XRP) Küçük Ama Emin Adımlarla Yükselmeye Devam Edecek Mi? Analistler Ne Düşünüyor?

XRP hangi seviyeyi görürse yeni bir boğa dönemi başlayabilir? En kritik seviyeler neler?

2020’ye hızlı bir giriş yapan Ripple ve XRP yeni ortaklık ve balina haberleriyle gündeme sık sık gelmeye devam ediyor.

An itibarı ile yükseliş eğiliminde olan ve 0,275 dolardan işlem gören ünlü kripto değer birkaç gündür piyasadaki dengelerin dışında bir tutum çizmeye devam ediyor. 2020’nin başından beri inişli çıkışlı bir tavır çizse de küçük ama sağlam adımlarla yükselmeyi başaran XRP’nin söz konusu yükselişinin devam edeceğini hatta önümüzdeki dönemde yeni bir boğa dönemi başlayacağını düşünen analistler de var bu yükselişin çok da uzun soluklu olmayacağını düşünenler de…

XRP’nin söz konusu yükselişinin anlık bir hareketlenme olduğunu düşünen analistlerden biri olan DonAlt bu yükselişin son bulmamasını sağlayacak değerin ne olması gerektiği yönünde bir tweet yayınladı. DonAlt’a göre XRP’nin yükselişini devam ettirmesini sağlaması için en az 0,30 doları aşması gerekiyor.

DonAlt gibi birçok analist bu dönemde XRP için en önemli seviyenin 0,30 dolar olduğunu ifade ederken, BTC’nin de bu dönemde yükseliş yaşamasının XRP için olumlu olacağı ve yakın zamanda bu seviyenin geçilebileceği ifade ediliyor.

Yatırımcılar her ne kadar XRP fiyat düşüşlerinden Ripple’ı suçlasa ve XRP’ye eskisi kadar güvenmiyor olsa da hala elinde çok sayıda XRP tutuyor. Elinde XRP tutan bu yatırımcılar yüksek fiyattan alım yaptığı ve zarar satışı yapmak istemediği için XRP’nin yükselmesini bekliyor. Bu sebeple birçok uzman XRP’nin 0,35 hatta 0,40 dolar seviyelerine gelmesi durumunda çok ciddi kar satışlarının gelebileceğini ifade ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu