HaberlerXRP

XRP TipBot Direkten Döndü!

Wietse Wind, XRP TipBot'ı kurtarmak için Uphold ile ortaklık kurma yoluna gitti.

Bir süre önce Wietse Wind isimli bir geliştirici tarafından piyasaya sürülen ve aylık 18 bin aktif kullanıcısı olan XRP TipBot, Ripple şirketi ile doğrudan ilgili olmayan, özel girişimcilere ait bir ürün. Kısaca tarif etmek gerekirse yakınlarınıza SMS gönderir gibi XRP yollayabileceğiniz bir uygulama.

Temel amacı XRP’nin gündelik hayatta aktif şekilde kullanılmasını sağlamak olan TipBot’un başı bir süredir Hollanda’da güncellenen kanunlarla beladaydı, hatta durdurulma noktasına gelmişti. Uygulamayı kurtaran ise Uphold ile kurulan ortaklık oldu. Artık kullanıcıların XRP TipBot’u kullanabilmeleri için Uphold hesabı oluşturmaları gerekiyor. Kullanıcılar bu yolla hem kripto para birimlerini fiat paralara hem de fiat para birimlerini kripto paralara rahatlıkla dönüştürebilecekler.

Uluslararası platformda 1.7 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Uphold, Blockchain teknolojisi sayesinde müşterilerine kredi ürünlerine, değerli metallere, kripto para ve ulusal para birimlerine erişim imkanı sunan bir sanal para platform.

Avrupa Birliği uyum sürecine bağlı olarak kanunlarında revizyona giden Hollanda, bu zamana kadar XRP TipBot için mükemmel bir gelişme ve kullanım imkanı sağlıyordu ancak yeni yasa tasarına göre artık kripto para birimlerinin güvenli olarak gözaltına alınması gerekiyor yani artık işler değişti. Wietse Wind’e düşense XRP TipBot’u kurtarmak için ile Uphold ortaklık yapmak oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu