XRP

XRP Tüm Düşüşler Arasında En Az Düşen Oldu!

Kripto paraların değeri %10 üzerinde düşmeye devam etti ancak XRP değerini neredeyse korumayı başardı.

Nexo

Kripto para yatırımcıları son zamanlarda XRP’nin fiyatında yaşanan düşüşlerin devam edip etmeyeceğini merak ederken, bir anda başlayan kripto para birimi fiyat düşüşleri XRP’nin normal olmasına neden oldu. XRP fiyatı son 24 saat içerisinde %2 oranında düşüş gösterdi. XRP dışında kalan 5 altcoin ve Bitcoin ise %7-15 arasında düşüş eğilimi gösterirken, yatırımcılar kripto para pazarının bir anda değişen bu durumunda XRP’nin yine değerini bir şekilde zorla da olsa koruduğunu düşünmeye başladı. Bitcoin yatırımcıları açısından bugün yaşanan değer kayıpları oldukça fazlaydı ve fiyat düşüşleri devam ettiği sürece altcoin kripto para birimlerinde de düşüş olması çok normaldi.

Ancak yatırımcılar bu kadar kısa süre içerisinde beklediklerini bulamadıkları için XRP’nin Ripple tarafından satış hamlelerinin büyük oranda artması sonrasında daha farklı adımlar atmıştı ve Ripple’a tehdit yağmıştı. XRP bu düşüş zamanında kendisini korudu ve değerini %2 kaybetse de diğerlerinden çok daha az düşüş yaşadığı için 0.25 dolarlık fiyatı ile bugünün değer kaybeden altcoinleri arasında ilk 5 için en düşük değer kaybı yaşayan kripto para birimi oldu.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı