XRP

XRP Fiyatında %8’e Kadar Artış Kapıda Olabilir

XRP fiyatında yakın zamanda yükseliş başladı ve yatırımcılar beklediklerini yavaş yavaşta olsa bulabileceklerine inanıyorlar.

XRP fiyatı kısa süre içerisinde 0.17 dolara kadar düşüş eğilimi gösterdi ve yatırımcılar beklentilerini bulamadılar. Hatta bazen 0.00 dolara düşecek olduğu bile iddia edildi. Yakın zamanda yatırımcılar 0.00 dolar beklentisi içerisinde olduklarını iddia ederken, bazı kripto para uzmanları da bu iddialara destek veren açıklamalarda bulundular. Bu konuyla ilgili yazımıza göz atabilirsiniz:

İlgili Haber
Ripple'ın (XRP) 0 Dolara Düşmesi 1 Yıl İçerisinde Mümkün Mü? İddialar Yalan Mı?

Bitcoin’de kısa sürede yeniden yükseliş beklentisi ise bu dönemde tekrar ortaya çıktı. %8’e kadar yükseliş olabileceğini gösteren bazı grafikler analistler tarafından da destekleniyor.

XRP’yi yükseltecek olan Ripple’ın yatırımcılara karşı hareket etmemesi, mevcut kripto para birimi fiyatlarını düşürücü adımlar atmamasından geçiyor. Bunun için yatırımcıların söylemlerinin dikkate alınması gerekiyor.

Aksi durumda yeniden 0.17 dolar seviyesine düşüş yaşanması kısa süre içerisinde mümkün olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu