StellarXRP

XRP’den Sonra Flare Network’ten Rakip XLM’ye Yönelik Yeni Adım

Flare Networks, DeFi ekosistemini Stellar ağına getirecek.

Ripple Labs tarafından desteklenen Flare Networks, şimdi rakip kripto para projesi için önemli bir gelişmeyi hayata geçirmek üzere. Flare Networks özellikle XRP yatırımcılarına yönelik yaptığı airdrop ile adından söz etmişti. Flare’in en büyük özelliği ise Ethereum ve XRP Ledger ağları arasında köprü oluşturacak olması.

Bunun yanı sıra Hooks güncellemesi sayesinde XRP Ledger üzerinde merkezsiz finans (DeFi) uygulamalarının da hayata geçirilebileceği belirtilmekte.

İlgili Haber
Ripple (XRP) Sahiplerinin Spark Coin Bekleyişine Çok Az Kaldı: Peki Fiyat Ne Olacak?

Flare Network bu müjdeli haberi ilk olarak XRP yatırımcılarına verdikten sonra şimdi ise Stellar (XLM) ağı için harekete geçti. Flare Networks’ün Twitter hesabından yapılan duyuruda, XLM ile entegrasyon yapılacağı vurgulandı. Bu da F-Asset olarak belirtilen yeni varlıkların oluşturulmasını sağlayacak.

XLM Ağı da Flare Desteği Kazanıyor

Bu gelişmeyle birlikte XLM ağının ölçeklenebilirlik kazanacağı ve akıllı kontrat desteğine sahip olacağı vurgulanıyor. Merkezsizliğin maksimalistlikten çok daha önemli olduğunu belirten Flare ekibi, bütün ekosistemin bu bağlamda bir araya gelmesi gerektiğinin altını çizdi.

Flare Networks ilk başta sadece XRP yatırımcılarına özel bir proje gibi gözükse de kısa sürede Litecoin ve Dogecoin ile ilgili de benzer haberler verdi.

Söz konusu duyuruya gelen bir yorumda da bu durum eleştirildi. Bir kullanıcı, Flare Networks’ün ana ağı hazır olana kadar sadece XRP desteğinin gösterilmesinin ancak bunun devamında farklı varlıkların entegrasyonunun da yapılmasının kurnazca olduğunu vurguladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu