AltınBitcoinHaberler

“Y Kuşağı Bitcoin’den Vazgeçmezse Bitcoin Altının Yerini Alacak”

2022'de Bitcoin ve altın rekabeti konuşulmaya devam edecek.

2021 yılında gösterdikleri performans ile yatırımcılarını sevindiren kripto paralara dair 2022 yılı beklentileri  açıklanmaya devam ediyor.

Kıtco News ile konuşan yatırım şirketi US Global Investors CEO’su Frank Holmes da 2022 yılına dair beklentilerini paylaştı.

Konuşmasında altın ve Bitcoin’e dikkat çeken Holmes, altının 2022 yılında yükselme potansiyeline sahip olduğunu savundu.

Ünlü CEO, madencilik şirketlerinin 2022 yılında daha fazla altın üretmesinden kaynaklı olarak altının fiyatının 2000 doların üzerine çıkacağını dile getirdi.

Altının yükselme potansiyeli karşısında Bitcoin’in de 2021 yılındaki performansına dikkat çeken Holmes, “Bitcoin’in fiyat hareketleri BTC’yi 100.000 $ seviyesine ulaşmak için iyi bir konuma yerleştirir.” dedi.

Frank Holmes, Bitcoin’in altından daha iyi performans göstermesini beklediğini belirterek BTC’nin,Y kuşağının benimsemesi ile birlikte daha da güçleneceğini söyledi.

“Bitcoin altının yerini alacak. Y kuşağı, Bitcoin fiyatındaki ve genel kripto para piyasasındaki artış için kritik itici güç olabilir.

Burada hassas olan nokta Y kuşağının kurumsal parayı cezbeden fiyat keşfi için önemli olması ve Amerika’nın kripto paraları nasıl düzenlemek istediğine karar verip bu konuda çalışmalar yapması.”

Holmes son olarak Bitcoin’nin yükselmesinde volatilitenin ve ülke düzenleyicilerinin alacağı önlemlerin de etkili olacağını ifade etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu