Shiba Inu

Yakılan SHIB’lerin Dolaşıma Geri Sokulduğunun Zannedilmesi Kafaları Karıştırdı

Konuyla ilgili açıklama yapan yetkili ağızlar, kafalardaki soru işaretlerini yok etti.

Son zamanların en gözde altcoinlerinin başında gelen Shiba Inu kısa sürede bu denli büyük bir takipçi grubuna sahip oluşunu token yakmaya borçlu gibi görünüyor. Ancak şu sıralar yakılan bazı SHIB tokenlarının yeniden dolaşıma döndüğü dedikoduları kafaları karıştırıyor.

Token yakma bilindiği gibi dolaşımdaki arzı düşüreceğinden ilgili kripto paranın fiyatına olumlu olarak yansır. Ancak yakılan tokenların yeniden piyasaya sürülmesi beklenenin tam tersi bir durumu ortaya çıkaracaktır. Tam da bu yüzden bu tür söylentiler SHIB yatırımcılarını tedirgin etti.

Shibburn ise konuyla yaptığı bir açıklamayla yatırımcıların yüreğine su serpti. Yapılan açıklamaya göre bazı kullanıcılar SHIB’lerini ShibaSwap platformundaki staking programından çekerek bu paraları tekrar dolaşıma gönderdi. Bu da yakılan tokenların yeniden dolaşıma sokulduğunun zannedilmesine yol açtı.

Yapılan açıklamada bunun böyle olmadığı bu durumun stake etmekle alakalı bir durum olduğunun altı çizildi.

21,4 Milyon SHIB Yakıldı

Shibbburn’ün belirttiğine göre son 24 saat içinde toplam 19.156.573 coin yakıldı ve bundan sonraki iki saat içinde ise 2.234.567 Shiba Inu daha imha edildi.

Şimdiye kadar, YouTube’da canlı yayınlanan “yanık partileri” sırasında 800 milyondan fazla SHIB yaktılar. 26 Aralık’taki bir önceki etkinlikte ise 239,6 milyon jetonu yok ettiler.

14 Şubat’ta gerçekleşmesi beklenen bir sonraki SHIB yakma partisinde ise 47 milyondan fazla SHIB tokenının yanması hedefleniyor. Cooper, bir dahaki sefere 100.000 dolar (3.409.943.656 SHIB) değerinde jeton yakmayı planladıklarını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu