AnalizBitcoinEthereumHaberlerKripto ParaMoneroXRP

Yapılan araştırma sonucunda kripto paralar için öngörülen fiyatlar şaşırttı

Satis Group tarafından hazırlanan 19 sayfalık bir rapor Bloomber tarafından yayınlandı. Bir ICO danışmanlık şirketi olan Satis Group, bu raporları bir süredir yayınlıyor ve bu yayınlanan rapor beş seriden oluşacak olan araştırmanın dördüncüsü niteliğinde.

Birçok kişi tarafından şaşkınlık uyandıran raporda pazar hacmine göre en büyük ilk 10 coin değerlendirildi.

10 yıllık bir süreci kapsayan raporda Bitcoin için bu süre sonunda tahmin edilen rakam 143.000 dolar.

Tabloya bakıldığında en dikkat çeken coinler ise XRP ve ve XMR oluyor. Gizliliği ile ön planda olan Monero (XMR) an itibarı ile 109 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Rapora göre 10 sene içerisinde yüzde 38391 lik bir artış yaşayacak olan XMR, 39.584 dolar olarak karşımıza çıkacak.

Öte yandan birçok kişinin umutla beklediği ve güvendiği bir yatırım olan XRP’nin 10 sene sonunda 0,004$ seviyesine kadar düşeceği öngörüldü.

Satis Group Raporu

Ethereum’a da raporunda genişçe yer veren şirket, ICOların gün geçtikçe Ethereum ağını kullanmayacak olduklarını, her geçen gün daha az projenin Ether ağı üzerinde piyasaya çıkarılacağı ifade etti. Rapora göre 10 senelik süreç sonunda ise ETH 588 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

*Yatırım tasvsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu