binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltınYarılanma Sonrası Hangisinin Şansı Daha Yüksek: Bitcoin Mi, Altın Mı? Ünlü Milyoner...

Yarılanma Sonrası Hangisinin Şansı Daha Yüksek: Bitcoin Mi, Altın Mı? Ünlü Milyoner Cevapladı!

Pomp Investments'ın kurucusu Anthony Pompliano, Bitcoin'in altını geçeceğini savundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Mart ayında görülen 73.000 doların üzerindeki ATH sonrası düşüş yaşayan Bitcoin, 60.000 doların altına kadar iğne attı.

BTC’de halving öncesi yaşanan düşüş yatırımcıların altın gibi alternatifleri konuşmaya başlamasına neden olurken Pomp Investments’ın kurucusu Anthony Pompliano, Bitcoin’in altını geçeceğini savundu.

Fox Business’e konuşan Pompliano BTC’nin sağlam temellerinin, özellikle de yaklaşan yarılanmanın onu altından daha büyük hale getireceğini söyledi.

Bitcoin’deki yükseliş beklentisinin devam ettiğini belirten ünlü isim, BTC’nin 2020 gerçekleşen son yarılanmadan sonraki dört yılda altın gibi diğer varlıklardan daha iyi performans gösterdiğine dikkat çekti.

“2020’deki son yarılanmadan dört yıl sonrayız ve Bitcoin son yarılanma sırasında sekiz bin dolardı. Bugün ise 60.000 doların üzerinde.

Bitcoin’in son düzeltmesiyle ilgili endişelenmeye gerek yok. İnsanlar sadece BTC’deki düşüşü görüyor ancak altın ve piyasalarda da düşüşler yaşandı.

Bu düşüş kısa vadelidir. Zira Bitcoin uzun vadeli olarak yarılanmalardan sonra muazzam performanslar sergiledi. Geçmişe bakarsak dört yıllık bir döngüde Bitcoin’den daha iyi performans gösteren başka bir varlık var mı?

Bitcoin toparlanmada ve yükselişte yine lider olacak ve son dört yılda olduğu gibi önümüzdeki yıllarda da çok iyi performans göstermeye devam edecek. “

Altınla Bitcoin’i kıyaslamaya devam eden Pomliano,, “aşağı yönlü koruma” arayanların daha az volatil olduğu için altın alması gerektiğini ancak satın alma gücünü artırmak isteyenler için Bitcoin’in en iyi seçenek olduğunu söyledi. Zira Pomliano’ya göre son 5 yılda altın tutan herkes satın alma gücünü kaybetti.

Bu noktada Bitcoin’in dijital altın olduğunun altını çizen Pompliano, “Bir ürünün dijital versiyonu her zaman analog versiyonundan daha büyük ve daha değerlidir. Ve böylece Bitcoin bir gün altından daha değerli olacak.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail