binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinYarın Popüler Altcoin İçin Büyük Gün: En Önemli Güncellemesine Hazırlanıyor

Yarın Popüler Altcoin İçin Büyük Gün: En Önemli Güncellemesine Hazırlanıyor

Yarın popüler bir altcoin ağında tarihinin en büyük güncellemesi için topluluk oylaması yapılmaya başlanacak.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yarın, Stellar (XLM) ağının mainnetinde akıllı sözleşmelerin aşamalı olarak başlatılacak olması nedeniyle kripto para dünyası için önemli bir gün olacak.

Stellar Geliştirme Vakfı (SDF) ve genel Stellar topluluğu, akıllı sözleşme özelliğini Stellar ağına getirmek için son iki yıldır yoğun çalışıyor.

Stellar Geliştirme Vakfı ve önemli Stellar SDK’larının geliştiricileri, Protokol 20’yi destekleyen kapsamlı bir yazılım paketinin yayınlandığını duyurdu. Bu protokol, Soroban akıllı sözleşmelerini Stellar’a tanıtacak. Teknik bileşenlerin artık hazır olmasıyla birlikte, Stellar ağ doğrulayıcıları Mainnet’in Protokol 20’ye yükseltilmesi için oylama yapacak.

İlgili Haber  Popüler Altcoinin Geliştiricileri, 100 Milyon Dolar Toplamayı Başardıklarını İlan Etti

Protokol 20, Stellar ağında bugüne kadar yapılan en önemli güncelleme olacak. Bu süre zarfında ağın performansını, güvenliğini ve istikrarını sağlamak için ekosistem yavaş ve istikrarlı bir süreci tercih etti. Oylamanın ardından, doğrulayıcılar Soroban işlemlerinin kapasitesini kademeli ve hassas bir şekilde artırmak için aşamalı bir yaklaşım uygulayacak. Bu, resmi duyuruya göre akıllı sözleşme özelliğinin ağ üzerindeki etkisinin dikkatli bir şekilde izlenmesine olanak tanıyacak.

Protokol 20 için oylamanın 20 Şubat’ta başlaması ve Stellar altcoin ağı için yeni bir döneme işaret etmesi bekleniyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail