binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinYaşanan Düşüşün Ardından İki Dev Balina Hareketlendi! Bu İki Altcoinde Yüklü Miktarda...

Yaşanan Düşüşün Ardından İki Dev Balina Hareketlendi! Bu İki Altcoinde Yüklü Miktarda Alım Yaptılar: İşte Yaptıkları İşlemler!

Lookonchain'in paylaşımına göre iki balina yüklü miktarda Solana (SOL) tabanlı mem tokenler olan MEW ve SLERF alımı yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Hafta sonu İran-İsrail arasında yaşanan gerilim Bitcoin ve altcoinlerde sert düşüş yaşanmasına neden olurken dev balinalar BTC ve altcoinlerdeki düşüşü fırsata çevirdi.

Bu noktada dev iki balina yüklü miktarda alım yaptı. Lookonchain’in paylaşımına göre Solana (SOL) tabanlı mem tokenler olan MEW ve SLERF alımı yaptı.

Buna göre daha geniş kripto para piyasası iyileşme belirtileri gösterirken, iki balina son 24 saat içinde MEW ve SLERF’i satın almak için yaklaşık 3 milyon dolar değerinde Solana çekti.

3aTMg isimli balina, Binance’ten 1,54 milyon dolar değerinde 10.438 SOL çekerek ortalama 0,0032 dolar fiyatla 479,6 milyon MEW satın aldı. Diğer bir balina 2zWLX9 ise ortalama 0,317 dolar fiyatla 4 milyon SLERF satın almak için Binance’ten 1,27 milyon dolar değerindeki 8.561 SOL çekti.

“Piyasanın toparlanması sırasında balinalar MEW ve SLERF satın aldı.

B3aTMg, Binance ‘ten 10.438 SOL (1,54 milyon dolar değerinde) çekerek ortalama 0,0032 dolar fiyatla 479,6 milyon MEW satın aldı.

2zWLX9 ise ortalama 0,317 dolar fiyatla 4 milyon SLERF satın almak için Binance’ten 8.561 SOL (1,27 milyon dolar değerinde) çekti.”

Son 24 saat içerisinde %85 artış kaydeden MEW (Cat in a Dogs World) 0,005499 dolardan işlem görürken, son 24 saat içerisinde %10 artış kaydeden SLERF ise 0,3839 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail