coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaYatırım Devi Ark Invest Coinbase Hisselerini Satmaya Devam Ederken Bu Şirket Hissesine...

Yatırım Devi Ark Invest Coinbase Hisselerini Satmaya Devam Ederken Bu Şirket Hissesine Yatırım Yapıyor!

Ark Invest, Pazartesi günü 1,4 milyon dolar değerinde Coinbase hissesi daha satarak bu şirketin hisselerini aldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Cathie Wood’un sahibi olduğu Ark Invest, Pazartesi günü 1,4 milyon dolar değerinde Coinbase hissesi daha satarak iki fonundan 10.218 COIN’i elden çıkardı.

Ark Invest Coinbase Hissesi Satmaya Devam Ediyor ve Daha Fazla Robinhood Satın Alıyor

Ark, Fintech Innovation ETF’sinden 2.970 Coinbase hissesi (419.000 dolar) ve Next Generation Internet ETF’sinden 7.248 (1 milyon dolar) sattı.

Ark daha önce Pazartesi ve Çarşamba günü sattığı sırasıyla 5,3 milyon dolar ve 4,9 milyon dolarlık COIN hissesinin ardından Perşembe günü 37.377 Coinbase hissesi (4,7 milyon dolar) sattı.

TradingView’e göre, Coinbase hisseleri piyasa öncesi işlemlerde 141 dolardan işlem görerek geçtiğimiz ay yaklaşık %70 ve yılbaşından bugüne %286 artışla 20 ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

İlgili Haber  BlackRock Spot Bitcoin ETF'sine İlk Yatırım Geldi! 100.000 Dolarlık Tohum Fonu Alındı!

Bununla birlikte, hisse senedi, Kasım 2021’deki zirve kripto boğa piyasası sırasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 342,98 dolardan %60’ın üzerinde düşük seviyede seyrediyor.

Ark Invest ayrıca, Fintech Innovation ETF’si için 14.702 (140.000 dolar) hisse daha alarak geçen hafta satın aldığı 3 milyon dolar değerindeki Robinhood hisselerine ekledi.

Ark’ın Robinhood alımları, fintech uygulamasının Birleşik Krallık’ta komisyonsuz hisse senedi alım satımını başlatmasıyla aynı zamana denk gelirken, firma önümüzdeki haftalarda kripto alım satım hizmetlerini Avrupa Birliği’ne de genişletecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail