Bitcoin

Yatırımcılar Hızla Harekete Geçti, 13.000 Dolar Bitcoin’e İlgi Patlaması Yaşattı

Lider kripto para birimi Bitcoin fiyatında yaşanan 13.000 dolar sınırının aşılması yatırımcıları harekete geçirdi.

Bitcoin son zamanların en büyük rekorunu ve 2020 yılının fiyat artış rekorunu kırdı. Bitcoin fiyatında bu hamleler piyasada olumlu sonuçlara yol açarken, özellikle de yatırımcılar fiyatın 13.000 dolar sınırını geçmesinin  büyük yükselişe işaret olduğu şeklinde yorumda bulundular.

Bitcoin’in bu kadar iyi yükseliş eğilimi göstermesi özellikle bazı yatırımcıların aklında olan endişeleri silip süpürürken yaşanan yükselişin özellikle de son dönemde çok sayıda yatırımcı için olumlu yeni adımlar atmalarına büyük oranda yardımcı ve destek olan adım olduğu şeklinde yorumlar yapıldı.

Türkiye’de Yatırımcı Sayısı Arttı

Tahminlere göre bugün özellikle dolar kurunda yaşanan artış ve TCMB’nin faiz kararında ters köşe yapması Türk yatırımcıların Bitcoin’e ilgisinde artışa sebep oldu. Son 24 saat içerisinde Türkçe olarak yapılan Bitcoin paylaşımları ve aramalarında kayda değer yükselişler görüldü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu