Bitcoin

Yatırımcılar Piyasada Yeniden Düşüş Beklentisini Geride Bırakıyor

Kripto para birimi yatırımcıları piyasada yeniden düşüş beklentisini geride bırakmaya başladı.

Kripto para birimi yatırımcıları son yıllarda giderek daha fazla piyasanın güncel durumunu takip eder oldular. Çok sayıda kripto para yatırımcısı yeni yatırım yapmak, mevcut yatırımlarını arttırmak ve daha çok kripto para ile yatırımlarına servet katmak için çalışır oldu. Son 2 ay içerisinde ise yatırımcılar piyasada kısa vadeli işlem yapmanın her zaman olmasa bile çoğu zaman için daha kazançlı ve daha iyi bir seçenek olduğuna inanmaya başladılar.

Bitcoin’in 9.500 dolara yaklaşması sonrasında sadece 450-550 dolar kazanması ile 10.000 doları görme ihtimali bu dönemde kripto para birimi sahiplerine “yatırımlar değer kazanacak” mesajı vermiş oldu.

Kısa sürede 10.000 doları görüp görmeyecek olduğu merak edilen Bitcoin’in yeniden 10.000 doları görmesi durumunda yatırımcılardan olumlu destek görmesi bekleniyor.

Özellikle son dönemde piyasadaki yatırımcıların daha fazla tecrübe sahibi olmasıyla beraber panik alış veya satışların eskiye oranla daha az yapıldığı verilere yansıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu