Bitcoin

Yatırımcıların En Çok Korktuğu Seviye 6.000 Dolar!

Kripto para yatırımcıları çeşitli sosyal medya platformlarında en korktukları seviyenin 6.010 dolar ve altı olduğunu açıkladı.

Bitcoin fiyatı giderek düşüş eğilimi gösterdi ve 24 saat kadar kısa bir sürede 10.000 doların bile altını görmüş oldu. Bitcoin fiyatının düşüşlerinin son piyasada değişimleri nedeniyle düşüş eğiliminin devam edeceğini düşünen kripto para analistleri ise bu konunun yatırımcılar için son derece dikkat çeken bir konu olduğunu ifade etti.

Bitcoin fiyatındaki değer kayıplarının ne kadar süre daha devam edeceği hakkında binlerce, milyonlarca insanın yorumları var ve bu yorumlar giderek daha fazla ilgi çekmeye başlamış durumda. Bunun sebebi ise son düşüşlerin arkasından 10 bin doların daha altına düşüş olmasından kaynaklanmakta.

Kripto para piyasasında Bitcoin sahiplerinin en korktuğu seviye ise yine 6.010 dolar ve altı. 6.010 doların altına düşüş olduğunda 5.000 dolar seviyesi ve daha düşük seviyelerin görülebileceğinden endişe duyan kripto para sahiplerine göre 3.000 dolara kadar bir düşüş yaşanan dönemde yine benzer olarak bu seviyelere yakın düşüşler oldu ve kripto para piyasasında ciddi değer kayıpları ile ilgili yapılan açıklamalar o dönemde ciddi bir takım sorunlar doğurmaya yakındı. Bitcoin 3.000 dolara yakın seviyede iken 1.200 dolara düşebileceği bile iddia edilmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu