Kripto HaberleriBitcoinYemek Sepeti CEO'su Nevzat Aydın Bitcoin'i Yorumladı

Yemek Sepeti CEO’su Nevzat Aydın Bitcoin’i Yorumladı

Takip et

Türkiye’nin en büyük internet girişiminin kurucusu ve CEO’su olan Nevzat Aydın Bitcoin hakkında ki yorumlarını medyaya paylaştı. Yemeksepeti.com, 550 Milyon Dolar değeri ile birlikte Türkiye genelinde en büyük online proje rakamı ile satıldı. Dolayısı ile çok büyük bir girişimin başında yer alıyor diyebiliriz.

Kendisi aynı zamanda ekonomik süreçleri de en iyi şekilde takip ederek hareket ediyor. Tabi ki bu denli dijital sistemleri takip eden bir kişinin Bitcoin hakkındaki yorumlarını da merak ediyorduk. Öyle ki bu anlamda sizlere ünlü girişimcinin yorumlarını sunmak istiyoruz.

Nevzat Aydın’ın Bitcoin Yorumları

Şu an genellikle Black Market için kullanılıyor. Oradan sıyrılıp yasal tarafa gelmesi gerekiyor. Bitcoin, Dünyada milyarlarca kişi tarafından  kullanılan bir şey olduğu zaman değeri milyon dolarlar haline gelebilecek bir şey.

Önümüzdeki 5 sene içerisinde ya değeri sıfıra iner ya da 100-200 bin dolara kadar çıkar. O yüzden bir kenarda duran üç beş kuruşunuz varsa yatırılabilir.

Geçenlerde Amerika’da bir sigorta şirketi yapmış olduğu, uçakta rötar olursa ve daha önceden sigorta poliçeniz varsa, daha uçak kalkmadan poliçenin karşılığı hesaba iade olunuyor. Bunun böylesine hızlı olmasının tek yolu da Blockchain teknolojisi.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları