binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinYeni Duyuru Yapan Worldcoin'e Bitcoin Çarptı! İşte Detaylar....

Yeni Duyuru Yapan Worldcoin’e Bitcoin Çarptı! İşte Detaylar….

Worldcoin, kendi ağını çıkaracağını açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

OpenAI CEO’su Sam Altman tarafından kurulan tartışmalı kripto para projesi Worldcoin, kendi ağını çıkaracağını açıkladı.

Buna göre Worldcoin, World Chain adını verdiği kendi Katman 2 blok zincirini bu yazın sonlarında başlatacağını duyurdu.

Yapılan açıklamada World Chain ağının Ethereum (ETH) tarafından L2 olarak güvence altına alınacağı ve Superchain ekosistemiyle ölçeklenebilirlik için tasarlanacağı belirtildi.

Ayrıca ağın izin gerektirmeyeceği, açık kaynak olacağı ve sonuç olarak topluluk tarafından bağımsız olarak yönetilmesinin amaçlandığı ifade edildi.

“World Chain, insanlar için tasarlanmış yeni bir blockchain ağıdır.

Herkese açık olacak. Geliştiriciler, günlük hayata yönelik faydaya odaklanan uygulamalarla dünya çapında milyonlarca gerçek kullanıcıya ulaşabilecek.

Ağ, büyümeyi hızlandırmak ve World ID’nin Kişilik Kanıtı’ndan yararlanmak için Worldcoin protokolüyle derinlemesine entegre olacak. Ayrıca L2 olarak Ethereum tarafından güvence altına alınacak ve Superchain ekosistemiyle ölçeklenebilirlik için tasarlanacak.

Daha da önemlisi, izin gerektirmeyecek, açık kaynak olacak ve sonuçta topluluk tarafından bağımsız olarak yönetilecek.

World Chain’in bu yazın sonlarında başlaması bekleniyor.”

Haber sonrasında WLD %7’yi aşan bir yükseliş yaşasa da Bitcoin (BTC) ve altcoinlerde yaşanan genel düşüşle birlikte bu kazanımlarının hepsini geri verdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail