Kripto HaberleriHaberlerYeni Shiba Inu Balinası 171 Milyar SHIB Satın Aldı!

Yeni Shiba Inu Balinası 171 Milyar SHIB Satın Aldı!

Takip et

Son zamanların en popüler kripto para birimi Shıba Inu gösterdiği yüksek performans sonrası yaklaşık %40’lık bir düzeltme yaşadı.

SHIB’de ve kripto para piyasasında yaşanan düzeltmeye rağmen SHIB yatırımcıları ve balinaları sevdikleri mem tokenine yatırım yapmaya devam ediyor.

“WhaleStats” isimli Twitter hesabından yapılan paylaşımda yeni bir SHIB balinasının doğduğu ve kısa süre önce 171.783.186,654 SHIB (yaklaşık 8.365.841 $ değerinde) satın aldığını   yazdı.

“WhaleStats” isimli hesap, söz konusu balinanın 0,000049 $’dan ilk önce 6 milyon dolar değerinde SHIB jetonu aldığını açıkladı.  SHIB 0,000048 $’a düştüğünde biraz daha SHIB almaya karar veren balinanın yaklaşık 2.3 milyon dolar değerinde SHIB jetonu daha aldığını belirtti.

Shiba Inu Destek Görmeye Devam Ediyor!

Yaşanan düzeltmeler sonrası şimdilerde 0,0004786 $’dan işlem gören Shiba Inu kripto para borsaları ve  cüzdanları tarafından da destek görmeye devam ediyor.

İlk anahtarsız kripto para cüzdanı ZenGo, yaptıkları duyuruda Shiba Inu için destek eklediklerini ve ZenGo cüzdan kullanıcılarının artık en popüler mem jetonu Shina Inu alıp satabileceklerini açıkladı.

Samsung tarafından desteklenen ZenGo kripto cüzdanı kullanıcıları herhangi bir parola yada anahtar kelime kullanmadan yüz tanıma ile cüzdanlarını daha kolay bir şekilde oluşturabiliyor.

ZenGo’nun iletişim başkanı Ari Gore Shiba Inu’nun topluluğunun canlı ve hevesli olduğunu söyledi ve devam etti:

“Özellikle canlı, yaratıcı ve coşkulu topluluğu nedeniyle SHIB’yi destekleyen ilk kripto cüzdanlarından biri olmaktan heyecan duyuyoruz.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Shiba 😍😍

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları