CardanoHaberler

Yeni Yatırımcıların Cardano (ADA) İlgisinin Altında Hangi Nedenler Var?

Yeni yatırımcıların Cardano ilgisi merak ediliyor.

Yatırımcılar, kripto para birimlerinin volatil yapısı ve ani gelen sert düşüşler nedeniyle hangi kripto paralara yatırım yapacağını düşünürken popüler analist Alex Krüger, Twitter’de yaptığı paylaşımda yatırımcılara ışık tuttu.

Analist yaptığı paylaşımda kripto piyasasına giren yeni yatırımcıların Cardano (ADA) eğiliminde olduklarını yazdı.

“Kripto endüstrisine yeni giren eski bir arkadaşla tanıştım. Ve aldığı ilk madeni para? Sanırım bu ADA, bir podcast yüzünden ve yeni başlayanlar ADA satın almak için akın ediyor. Bu inanılmaz.”

Paylaşımın altına bir yorumcunun bu eğilimin nedenini merak ettiğini yazması üzerine Krüger, Cardano şirketi IOHK’nın kurucu ortağı ve CEO’su Charles Hoskinson’ın YouTube kanalından kaynaklandığına inandığını söyledi.

Cardano’nun yeni gelenler arasındaki popülaritesinin, Hoskinson’un kanalında ve projesinde sürekli olarak güncellemeler yapmasını ve aktif olmasını gösterdi. Buna örnek olarak Hoskinson’un “Bana Her Şeyi Sor” oturumunu gösterdi.

Analist ayrıca Cardano’ya Hoskinson ile aynı tutku ve yüksek enerjiye sahip başka bir proje liderinin bulunmasının zor olduğunu da ifade etti.

Youtube kanalında bu kadar aktif olarak bulunan Hoskinson, Cardano 2021 Zirvesi’nin sona erdiği 29 Eylül’den itibaren sosyal medyaya iki hafta ara vereceğini duyurmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu