AnalizBitcoin

Yükselişi Doğru Tahmin Eden Türk Analistten Bitcoin Fiyat Öngörüsü

Bitcoin tekrar yükselişe geçti. 7600 dolara kadar yükselen Bitcoin fiyatına ünlü analistten yeni bir değerlendirme geldi.

Bitcoin bugün Upbit borsasının hacklenmesi haberlerinden sonra sabah saatlerinde 6800 dolar seviyelerine kadar geriledi. Daha sonra borsadan gelen “zararlar karşılanacaktır” şeklindeki açıklamalar ile toparlanma sürecine giren BTC, ciddi şekilde yükselerek 7600 dolar seviyelerine kadar çıktı.

BTC’nin yükseleceğini doğru tahmin eden ünlü Türk analist Selcoin, bir takım açıklamalarda bulundu. Bitcoin’in parabolik olarak fiyatlandığının altını çizen Selcoin, birkaç gün önce 7200 dolar seviyesinden düşüş olup sonra tekrar yükseliş olacağını öngörmüştü.

Öngörüsü doğru çıkan ünlü analist, son yükselişten sonra parabolik olarak aşağı ve daha sonra tekrar yukarı yönlü bir hareketlenme olacağını tahmin ediyor.

Destek ve direnç sisteminin alım ve satım noktaları olduğunu bir kez daha sözlerine ekleyen Selcoin, bu seviyelerin iyi bilinmesini ve ona göre yatırım yapılması gerektiğini her fırsatta dile getiriyor.

Selcoin’in BTC ile ilgili uzun vade tahminini de daha önce paylaşmıştık. Yazıyı incelemek için tıkayın:

İlgili Haber  Ünlü Türk Analistten Bitcoin Fiyat Öngörüsü

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı