Kripto HaberleriAnalizYükselişi Doğru Tahmin Eden Türk Analistten Bitcoin Fiyat Öngörüsü

Yükselişi Doğru Tahmin Eden Türk Analistten Bitcoin Fiyat Öngörüsü

Takip et

Bitcoin bugün Upbit borsasının hacklenmesi haberlerinden sonra sabah saatlerinde 6800 dolar seviyelerine kadar geriledi. Daha sonra borsadan gelen “zararlar karşılanacaktır” şeklindeki açıklamalar ile toparlanma sürecine giren BTC, ciddi şekilde yükselerek 7600 dolar seviyelerine kadar çıktı.

BTC’nin yükseleceğini doğru tahmin eden ünlü Türk analist Selcoin, bir takım açıklamalarda bulundu. Bitcoin’in parabolik olarak fiyatlandığının altını çizen Selcoin, birkaç gün önce 7200 dolar seviyesinden düşüş olup sonra tekrar yükseliş olacağını öngörmüştü.

Öngörüsü doğru çıkan ünlü analist, son yükselişten sonra parabolik olarak aşağı ve daha sonra tekrar yukarı yönlü bir hareketlenme olacağını tahmin ediyor.

Destek ve direnç sisteminin alım ve satım noktaları olduğunu bir kez daha sözlerine ekleyen Selcoin, bu seviyelerin iyi bilinmesini ve ona göre yatırım yapılması gerektiğini her fırsatta dile getiriyor.

Selcoin’in BTC ile ilgili uzun vade tahminini de daha önce paylaşmıştık. Yazıyı incelemek için tıkayın:

İlgili Haber
Ünlü Türk Analistten Bitcoin Fiyat Öngörüsü
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları