Bitcoin Cash

Yüzde 5 Yükseldi, Bugün En Çok Kazanan Kripto Para Oldu!

Bitcoin Cash (BCH) 323 dolar değer ile %4'ün üzerinde değer kazandı.

Bitcoin Cash (BCH) ilk 10 büyük kripto para arasında en fazla değer kazanmakta olan kripto para oldu. Bitcoin Cash (BCH) alanların bugün %5 artış ile beklentileri arttı ancak yatırımcılar bu artışın ardından düşüş olabileceğini ve buna karşı da hazırlıklı olduklarını ifade ediyorlar. 323 dolar seviyesinde bulunan Bitcoin Cash (BCH) bugün alım ve satım talepleri sonucunda yükseldi.

Alım talebinin daha fazla olması sonrasında yatırımcılar %5’den daha fazla değer kazanan kripto para biriminin Bitcoin fiyatında mevcut %1 artışa bağlı olduğu kadar alım taleplerinin artışından da kaynaklandığını düşünüyor.

Bitcoin alanlar şanslı

Bitcoin’i bugün düşük fiyattan alanlar ile daha önce düşük fiyattan Bitcoin Cash (BCH) alanların şanslı olduğu, en fazla kazancı yine daha önce düşük olan fiyatlar üzerinden alım yapanların kazandığı belirtiliyor. Bitcoin ve Bitcoin Cash (BCH) alanların gelecekte daha fazla kazanç elde etmesi için alım ve satımlarda en düşük ve en fazla fiyat hareketlerine dikkat etmeleri gerekiyor.

*Bitcoin Cash (BCH) alanların bugün yine satış yapması kazanç elde edecekleri anlamını taşımıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı