binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoin CashYüzde 5 Yükseldi, Bugün En Çok Kazanan Kripto Para Oldu!

Yüzde 5 Yükseldi, Bugün En Çok Kazanan Kripto Para Oldu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin Cash (BCH) ilk 10 büyük kripto para arasında en fazla değer kazanmakta olan kripto para oldu. Bitcoin Cash (BCH) alanların bugün %5 artış ile beklentileri arttı ancak yatırımcılar bu artışın ardından düşüş olabileceğini ve buna karşı da hazırlıklı olduklarını ifade ediyorlar. 323 dolar seviyesinde bulunan Bitcoin Cash (BCH) bugün alım ve satım talepleri sonucunda yükseldi.

Alım talebinin daha fazla olması sonrasında yatırımcılar %5’den daha fazla değer kazanan kripto para biriminin Bitcoin fiyatında mevcut %1 artışa bağlı olduğu kadar alım taleplerinin artışından da kaynaklandığını düşünüyor.

Bitcoin alanlar şanslı

Bitcoin’i bugün düşük fiyattan alanlar ile daha önce düşük fiyattan Bitcoin Cash (BCH) alanların şanslı olduğu, en fazla kazancı yine daha önce düşük olan fiyatlar üzerinden alım yapanların kazandığı belirtiliyor. Bitcoin ve Bitcoin Cash (BCH) alanların gelecekte daha fazla kazanç elde etmesi için alım ve satımlarda en düşük ve en fazla fiyat hareketlerine dikkat etmeleri gerekiyor.

*Bitcoin Cash (BCH) alanların bugün yine satış yapması kazanç elde edecekleri anlamını taşımıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail