Ana SayfaAltcoinZilliqa (ZIL) Kurucusu, Bu Altcoin Hakkında Konuştu: "Her Zaman Diğerlerinin Yapamadığını Yaptı!"

Zilliqa (ZIL) Kurucusu, Bu Altcoin Hakkında Konuştu: “Her Zaman Diğerlerinin Yapamadığını Yaptı!”

Takip et

Akıllı sözleşmelere sahip ilk sharded Blockchain olan Zilliqa (ZIL), zorunlu bir aranın ardından faaliyetlerine yeniden başladı. Ekip bu sorun hakkında bilgi verirken altcoinin kurucusu ise Ethereum hakkında övgü dolu sözler söyledi.

Zilliqa Beş Yaşına Girerken Kurucu Amrit Kumar Açıklama Yaptı

Zilliqa’nın kurucusu Amrit Kumar ise (29 Mayıs’ta Zilliqa’daki görevinden ayrılmıştı) Ethereum (ETH) ve diğer başarılı blok zincirlerinin “gizli formülü”hakkında konuştu.

Ethereum’un (ETH) başkalarının anlık başarı stratejilerini kopyalamak yerine her zaman uzun vadeli yenilikçi bir vizyonu savunduğunu belirtti:

“Sürekli inovasyon, Ethereum’u tüm sorunlara rağmen bunca yıldır hayatta tuttu. Diğer tüm L1’ler olmasa da çoğu, piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra yenilik yapmayı bıraktı ve bunun yerine kısa vadeli başarı stratejilerini taklit etmeye başladı. Bitcoin diğer L1’ler gibi olamaz ve olmamalıdır.”

İlgili Haber
Zilliqa'da (ZIL) Token Yakma Fırtınası Başladı: 3 Milyon ZIL Yakıldı

Durdurulan Zilliqa (ZIL) Altcoin Ana Ağı Yeniden Başlatıldı

Ana Zilliqa (ZIL) web sitesinde paylaşılan resmi açıklamaya göre, ana ağ bir çöküşün ardından yeniden başlatıldı. Resmi bir raporda, ekip yaşanan sorunların temel nedenini paylaştı.

Açıklamaya göre, Zilliqa’nın programlama dili Scilla’nın yerleşik fonksiyon çağrılarından biri (ecdsa_recover_pk) entegre OCaml secp256k1 kütüphanesi tarafından doğru şekilde işlenmedi.

Bu da Zilliqa’nın (ZIL) ana ağ bloklarının Blockchain’e eklenmesini engelledi. Bu nedenle ekip, Zilliqa (ZIL) madencileri üzerinde çalışan ikili dosyaları güncellemek zorunda kaldı. 30 Temmuz 2022’de kurtarma güncellemesi tamamlandı.

Zilliqa’nın (ZIL) beşinci yıldönümünde ağı yeniden başlatmayı başardığını belirtelim. Zilliqa (ZIL) 31 Temmuz 2017’de ana ağda canlı yayına geçmişti.

Şu anda, Zilliqa (ZIL) node operatörleri blokların doğru şekilde eklenmesini sağlamak için yazılımlarını güncelliyor. Bu nedenle, bazı stakerlar katılımları için ödül alma konusunda gecikmeler yaşayabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları