Blockchain

Zincir teknolojisini ağır yük gerektiren bağlantılı işlemlerde kullanmak mümkün

Blockchain dünyayı değiştirebilecek kadar güçlü ve etkili olduğuna inanılan nadir teknolojilerden birisi. Sürekli gelişen yeni teknolojiler arasında kendisine yer bulmuş olan ve insanların adını birkaç aydır sık duymaya başladığı bu yeni teknoloji ile ilgili yapılan araştırmalar, kayıt işlemlerinde ve diğer zorlayıcı işlemlerde Blockchain teknolojisini kullanmanın önünde engeller bulunsa bile bu engellerin aşılabilecek olduğu ve güvenilir bir şekilde bu verilerin tek bir yerden yönetimini yapacak teknolojinin aktif ve sağlam temellere dayalı kullanılabilecek olduğunu gösteriyor.

Daha hızlı çalışacak

Yapılan araştırmalar henüz bu konunun ne kadar güvenilir olduğunun ispatlanmadığı ve Blockchain teknolojisi üzerinde çalışmaların devam ediyor olmasından dolayı kesin sonuç kazanmasını engellese de, bununla ilgili denemeler yapan devlet ve şirketlerin yakın bir gelecekte değil ama orta vadeli gelecekte bu konuya daha fazla netlik kazandırabilecek oldukları tahmin ediliyor. Ağır ve zorlayıcı sunuculara bağlı işlemlerin Blockchain ile daha kolay ve daha hızlı işlem görmesi tüm insanlık adına daha hızlı çalışan sistemleri ayağımıza getirecek iken, bunun gerçek olmasını beklemek gerekecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu