binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberler1.25 Milyar Dolarlık Kripto Para Fonu Kuracak İsim, Kripto Sektörü Hakkında Konuştu:...

1.25 Milyar Dolarlık Kripto Para Fonu Kuracak İsim, Kripto Sektörü Hakkında Konuştu: “Bu İki Alanda Işık Var”

Kısa bir süre önce 1.25 milyar dolarlık bir kripto para fonu kuracağını açıklayan dev şirketin ortaklarından biri açıklama yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Pantera Capital’in genel ortaklarından Franklin Bi’ye göre, ABD’de spot Bitcoin ETF’lerin yakın zamanda onaylanması kripto para endüstrisini önemli ölçüde geçerli kıldı. Kripto girişim sermayesi şirketi şu anda 1.25 milyar dolar değerinde yeni bir mega fon oluşturuyor.

Bi, Pantera’nın yeni fonu hakkında özel olarak yorum yapmaktan kaçınırken, yaptığı bir röportajda mevcut iklimin girişim firmalarının yeni sermaye toplaması ve yeni girişimleri desteklemek için kendilerini konumlandırması için elverişli olduğunu ifade etti.

Bi, spot Bitcoin ETF onayının kripto endüstrisini “önemli ölçüde geçerli kıldığını” söyledi. Bi, “Bu onay insanlara, düzenlemelerin dijital varlıklar için hala olumlu bir yönde ilerlediğini gösterdi” dedi. Bi’ye göre bu onay, birçok kurumsal yatırımcının bunun uzun vadeli bir teknoloji trendi ve maruz kalmaları gereken bir gelişim döngüsü olduğuna dair inancını pekiştirdi.

İlgili Haber  Cardano (ADA) Kurucusu, Sürpriz Altcoini Cardano'ya Entegre Etme Fikrini Ortaya Attı!

Kripto endüstrisi içinde Bi, oyun ve merkeziyetsiz finans (DeFi) sektörlerinin önemli yatırım fırsatları sunduğunu ileri sürdü. Ayrıca, geleneksel finansal varlıkları kripto alanına taşıyan DeFi’nin bir devamı olarak gerçek dünya varlık tokenizasyonunun ortaya çıkışını belirtti.

Bi, blockchain teknolojisinin finansal piyasalar, tedarik zincirleri ve tüketici uygulamaları da dahil olmak üzere çeşitli küresel pazarlara girdiğini ekledi. Bi sözlerini şöyle tamamladı: “Bence sektörün bu yönlerine gerçekten odaklanmak ve uzun vadede daha da ileriye gitmek için harika bir zaman, biz de bunu yapıyoruz.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail