Bitcoin

1 Milyon Adet Bitcoin (BTC) Madencilik Cihazı İçin Müjde Geldi

Black Rock Petroleum, Bitcoin madencilik projesini açıkladı.

Çin’in getirdiği regülasyonlar sonrasında lider kripto para birimi Bitcoin’in hashrate’inde inanılmaz bir düşüş yaşandı. Bitcoin fiyatı bu hashrate düşüşünü takip etti ve piyasa neredeyse 2 aydır düşüş etkisi altında.

Şimdi ise Bitcoin madenciliği cephesinden sevindiren haberler gelmekte ve BTC madencilerinin umutları yeşermekte.

Bitcoin Madencilik Şirketinden Büyük Haber

Black Rock Petroleum Company isimli şirket de Optimum Mining Host Limited ile ortaklık imzaladığını duyurdu. İki şirketin bu ortaklığı ise Kanada içerisinde bir milyon adet Bitcoin madencilik cihazının fişinin takılmasını sağlayacak.

Black Rock Petroleum, bir milyona kadar Bitcoin madencilik cihazına ev sahipliği yapıp bunlara gerekli teknik altyapıyı sağlayacak. Madencilik cihazlarının ise Çin’den getirileceği ve daha sonra Kanada’ya ithal edileceği vurgulandı. Bitcoin madencileri bunun devamında ise direkt olarak Alberta, Kanada içerisindeki doğalgaz üretim tesisine gönderilecek.

İlk başta 200.000 Bitcoin madencilik cihazının Quirk Creek isimli doğalgaz noktasına taşınması düşünülüyor. Şirket, madencilerin elektrik ücretlerini ödeyecek ve BKRP ise direkt olarak cihazların kurulumu, hizmeti ve yazılım güncellemelerinden sorumlu olup bunları sağlayacak.

Black Rock Petroleum Company, isim benzerliğine sahip olsa da BlackRock Investment Management’a bağlı değil. Yine de şirketin verdiği bu destek ile bir milyon adet Bitcoin madencilik cihazı yakında hashrate’e olumlu etki edecek. Bu da Bitcoin ağını rahatlatıp fiyatın tam olarak bunu takip etmesini sağlayabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu