Bitcoin

17 Aralık Bitcoin (BTC)’nin Şanslı Günü Mü? Ünlü Yazar : “Kurumsallardan Önce Bitcoin Alın”

Ünlü yazar Robert Kiyosaki 2021 yılı Bitcoin hedefini açıkladı.

Uzun süredir konuşulan ve beklenen 20.000$’ın kapısını tekrar çalmak üzere olan Bitcoin, bu defa içeriye kabul edilecek mi? Yatırımcılar bu sorunun cevabını ararken, uzun vadeli yatırımcılar ve fenomenler 20.000$’ın altındaki Bitcoin’i “ucuz Bitcoin” olarak nitelendiriyor.

“50.000$”

Son olarak “Rich Dad Poor Dad” (Zengin baba fakir baba) kitabının yazarı Robert Kiyosaki, Twitter üzerinden Bitcoin ile ilgili düşüncelerini paylaştı. Bitcoin satın aldığı için mutlu olduğunu söyleyen Kiyosaki, fırsat varken 20.000$’ın altında Bitcoin almaları için takipçilerini uyardı. Kiyosaki’ye göre, 2021’de Bitcoin’e kurumsal para girişi artacak. Ünlü yazarın Bitcoin için 2021 beklentisi ise 50.000$ .

“Amerika’nın başı dertte”

Bitcoin trenini kaçırdığını düşünen takipçilerine, Gümüş ve Altın almalarını öğütleyen ünlü yazar, Amerika’nın ekonomik göstergelerinin iyiye gitmediğini belirterek, gelecek Altın, Gümüş ve Bitcoin’de dedi. 1.4 milyon takipçisi bulunan yazarın bu tweeti kısa süre içerisinde binlerce beğeni aldı.

Haftalık kapanışa saatler kala yeniden hareketlenen Bitcoin, 2017 yılındaki ATH seviyesini 17 Aralık’ta görmüştü. 17 Aralığa sayılı günler kala yeniden hareketlenmeye başlayan Bitcoin’de, 17 Aralık Bitcoin’in şanslı günü mü sorularını da arkasından getirdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu