Kripto HaberleriBitcoin2022'nin İkinci Yarısında Bitcoin Nasıl Performans Gösterecek? Bloomberg Analisti Yorumladı!

2022’nin İkinci Yarısında Bitcoin Nasıl Performans Gösterecek? Bloomberg Analisti Yorumladı!

Takip et

Bitcoin’e (BTC) dair analizleriyle dikkat çeken Bloomberg’in kıdemli emtia analisti Mike McGlone Twitter hesabı üzerinden BTC’nin fiyat performansıyla ilgili yeni bir paylaşım yaptı.

Ünlü analist, 2022’nin ilk yarısında sert düşüşler yaşayan Bitcoin’in ikinci yarıda daha iyi performans gösterebileceğine inanıyor.

“Bitcoin, 2022 yılının ikinci yarısında daha iyi performans gösterme eğilimini yeniden kazanıyor olabilir.

Zira emtialardaki long pozisyonlarının gevşemesi, bakır madeninin 2008’den bu yana en hızlı düşüşünü yaşaması ve tahvillerin 1987 yılındaki hisse senedi çöküşünden bu yana 50 haftalık ortalamasına karşı en sert düşüşten toparlanması gibi durumların hepsi FED’in oluşturduğu agresif ortamda geliyor.”

Bitcoin‘in yaklaşık on yıl önceki başlangıcından bu yana yarıştaki en hızlı ilerleme kaydeden varlıklardan biri olduğunu belirten ünlü analist, Bitcoin’in Hazine bonoları veya altın ile daha uyumlu bir performans göstererek küresel teminata geçiş yapıyor olabileceğini ifade etti.

BTC paylaşımlarına devam eden McGlone, ikinci twitinde Bitcoin’in piyasadaki diğer varlıklara oranla daha düşük oynaklığa sahip olduğunu söyledi:

“Bitcoin’in oynaklığı Bloomberg Emtia Endeksi’ne (BCOM) karşı şimdiye kadarki en düşük seviyesinde bulunuyor bu da BTC ve kriptonun daha iyi performans gösterme eğiliminin yeniden başladığının işareti olabilir.”

Mike McGlone daha önce de Bitcoin‘de ikinci yarıda ümitli olduğunu ve BTC’nin 2022 yılının ikinci yarısında yükselebileceğini söylemişti.

İlgili Haber
Bloomberg Analistinden Yeni Bitcoin Yorumu! "Boğa Yolda!"
İlgili Haber
Bloomberg Analisti Bitcoin'de İkinci Yarıdan Umutlu! İşte Nedeni...
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları