HaberlerKripto ParaXRP

2022’ye Sarkan Ripple (XRP) Davası Ne Zaman Bitecek? Ünlü Avukat Açıkladı!

2021'de bitmesi beklenen dava halen sonuçlanmadı.

SEC ile Ripple arasında 1 yılı aşkın süredir devam eden hukuk savaşının ne zaman son bulacağı XRP ve kripto topluluğunda büyük bir merak konusu olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda XRP2 projesinde hukuk danışmanı olarak işe başlayan ABD’li avukat Jeremy Hogan’a twitter üzerinden bir XRP kullanıcısı, Ripple davasının ne zaman sona ereceği konusunda gerçek fikrini sordu.

Hogan cevap olarak, Ripple-SEC davasının muhtemelen Nisan 2022’ye kadar sonuçlanacağına inandığını söyledi.

Ripple- SEC davasının en iyi ihtimalle Nisan ayında biteceğini belirten ABD’li avukat, en kötü senaryo olarak davanın yaz aylarına kadar uzayabileceğini belirtti.


Geçtiğimiz günlerde Ripple- SEC davasının birinci yılı dolması sebebiyle değerlendirmelerde bulunan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse da XRP davasının 2022 yılında biteceğine inandığını söylemişti.

Garlinghouse yaptığı açıklamalarda Ripple’ın yasal savaşında önemli bir ilerleme kaydettiğine dikkat çekerek “Yavaş ilerleyen bir yargı sürecine rağmen oldukça iyi bir ilerleme görüyoruz.” demişti.

Ripple CEO’su ayrıca 2021 yılının SEC ile aralarındaki hukuksal mücadele ile geçmesine rağmen XRP’nin (XRP) 2021 yılı içerisinde önemli bir büyüme kaydettiğini ve XRP için en iyi yıl olduğunu söyledi.

İlgili Haber
Ripple CEO'su 2021 Yılını Değerlendirdi! Davadan Sonra Neler Yaşandı?

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu