Kripto HaberleriHaberler3AC'den Sonra Bir Kripto Para Platformu Daha İflasını İstedi!

3AC’den Sonra Bir Kripto Para Platformu Daha İflasını İstedi!

Takip et

Kripto para piyasasında yaşanan sert düşüşler ve yüksek volatilite yatırımcılar olduğu kadar kurumsal şirketleri de etkiledi.

Bazı kripto para platformları zor günler geçirirken Three Arrows Capital’den sonra Voyager Digital de iflas başvurunda bulundu.

İlgili Haber
Beklenen Oldu: Three Arrows Capital (3AC) İflas Başvurusunda Bulundu!

New York Güney Bölge Mahkemesine iflas başvurusunda bulunan Voyager’in sunduğu belgelerden, şirketin 100 binden fazla alacaklısı ve kripto para cinsinden borç aralığının ise 1 milyar ila 10 milyar dolar arasında olduğu tahmin ediliyor.

Voyager, Bölüm 11’e göre iflas başvurusunda bulundu. Bu iflas prosedürüne göre, tüm hukuki alacak davaları askı alınır.

İflas başvurusunda bulunan şirketin operasyonel faaliyetleri devam ederken bu süreçte bir yandan da alacaklılar için geri ödeme planları yapılır.

Voyager CEO’su Steven Ehrlich yaptığı açıklamada, yaptıkları iflas başvurusunda kripto piyasalarındaki yüksek volatilitenin ve Voyager Digital’in kredi verdiği Three Arrows Capital’in iflasını istemesinin etkili olduğunu söyledi:

“Şirketin varlıklarını korumanın en iyi yolunun iflas başvurusunda bulunmak olduğuna karar verdik.

Bu bizim için zor bir karar oldu. Ancak bu mevcut durumda en iyi seçeneğin şirketi yeniden organize etmek olduğunu düşünüyoruz.”

Hatırlanacağı üzere Celsius‘tan sonra Voyeger, CoinLoan ve CoinFLEX de para çekme işlemlerini durdurduğunu açıklamıştı.

İlgili Haber
Bir Kripto Para Şirketi Daha Platformunda Para Çekimlerini Askıya Aldı!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları