BitcoinHaberler

8 Yıllık Bitcoin (BTC) Cüzdanı Uykusundan Uyandı!

Uzun süredir aktif olmayan bir Bitcoin cüzdanı daha harekete geçti.

Kripto veri izleme sitesi Whale Alert tarafından paylaşılan bilgiye göre içinde 321 Bitcoin bulunan bir cüzdan 8 sene sonra harekete geçti.

2013 yılından bu yana aktif olmayan ve içinde şuanda yaklaşık olarak 15 milyon $ değerinde Bitcoin bulunduran bir Bitcoin cüzdanı etkinleştirildi.

Kime ait olduğu bilinmeyen Bitcoin cüzdanının neden şimdi harekete geçtiği konusunda da herhangi bir bilgi bulunmuyor.

8 yıl önce değeri 6.594 $ olan Bitcoin’ler 2290 kat artarak yaklaşık olarak 15 milyon $’a yükseldi.

Kripto topluluğunda aktif olmayan Bitcoin cüzdanının neden harekete geçtiği konusunda çeşitli spekülasyonlar dolaşıyor.

Kripto topluluğundan bazı kişiler, söz konusu Bitcoin cüzdanının piyasayı sarsacak bir hamle yapmak üzere olan ve büyük miktarda Bitcoin’e sahip bir balinaya ait olabileceğini düşünüyor.

Son zamanlarda aktif olmayan ve içerisinde milyonlar değerinde Bitcoin bulunduran cüzdanlar aktif hale gelmeye başladı. Zira son olarak 19 Eylül’de, hareketsiz bir Bitcoin cüzdanı aktif hale geldi ve cüzdan sahibi hesabını boşaltarak cüzdanın içinde bulunan 616 Bitcoin’in tamamını farklı hesaplara aktardı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu