BitcoinHaberlerKripto Para

ABD Hazine Bakanı Bitcoin’e Isınıyor! Ünlü Milyarder Novogrtaz Yorumladı!

Galaxy Digital CEO'su Mike Novogratz, kripto paraların benimsenmesinin arttığın söyledi.

Geçtiğimiz haftalarda Bitcoin (BTC) için 500.000 dolarlık yeni hedefini açıklayan Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, kripto para birimleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İlgili Haber
Ünlü Milyarderin Yeni Bitcoin (BTC) Hedefi: 500.000$!

CNBC’nin Squawk Box programına katılan Novogratz, kripto para birimlerinin benimsenmesinin arttığını söyledi.

Devletlerin kripto para işlemlerinden vergi alma hazırlığında olduğuna dikkat çeken ünlü CEO, dünyadaki milyarderlerin kripto paraları benimsemede geç kaldığını belirtti.

Bitcoin ve kripto para piyasasında son günlerde yaşanan yükseliş ile ilgili de konuşan kripto sektörünün önemli ismi Novogratz, şu ifadeleri kullandı:

“Kripto para piyasasının durumu ile ilgili yedi hafta öncesine göre şimdi daha iyi hissediyorum.”

Janet Yellen Giderek Kripto Para Dostu Haline Geliyor!

Geçtiğimiz hafta ABD Hazine Bakanı Janet Yellen’in kripto para ile ilgili açıklamalarına atıfta bulunarak Yellen’in kripto para endüstrisi için “daha dostane” hale geldiğini ifade etti.

Hatırlanacağı üzere Yellen, Squawk Box programına katılmış ve “kripto para birimlerine karşı artan benimsenme görüyoruz. İnsanlar kripto paraların gerçekten popüler olduğunu fark etti.” demişti.

Bu açıklamaları ile kripto paralar ile ilgili görüşlerinin değiştiği düşünülse de Yellen, bu alana yönelik şüpheciliğinin devam ettiğini ancak kripto paraların faydalarını gördüğünü de belirtti.

İlgili Haber
Son Dakika! Janet Yellen Bitcoin ve Kripto Paralar Hakkında Konuştu!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu