Blockchain

ABD’de Yeni Blockchain Merkezlerinin Sayısı Artış Eğilimi Gösterdi!

ABD'de yeni Blockchain merkezi kuruluyor.

Blockchain merkezlerinin ABD’de ilgi gören merkezler olduğu ortada. Kripto paralar, kripto para madenciliği, Blockchain teknolojisi ve hepsinin en fazla ilgi gördüğü yer dünyanın en büyük ekonomisine sahip olan ve dünyanın en büyük yatırımlarının en büyük yatırımcılar tarafından kontrol edildiği bir ülke olmasında ABD’nin adının geçmesi çok önemli. ABD’li yatırımcıların destek vermediği ve uzun süre devam edebilen yatırımların oranının çok düşük olması ve ABD olmadan kripto paraların yükselmesi ve piyasada varolmasının mümkün olmadığı geçtiğimiz dönemde yaşanan düşüşlerde ABD’nin etkisinin olmasından belli.

ABD’nin başkenti Washington D.C’de Douglas bölgesinde yeni kurulacak olan Blockchain merkezi ise 50 bin dolar destek alacak ve eyalet yetkililerine göre yeni kurulacak olan Blockchain merkezi Washington D.C’de bir ilk olmayacak. Ülkede, kripto para borsalarına olan güvenin çok yüksek olması ve Blockchain teknolojisi merkezlerinin kurulmasına yönelik isteklerin artıyor olması ABD’nin tüm dünya tarafından Blockchain teknolojisi alanında rakipsiz olmasına bir adım daha yaklaşması demek. ABD’de kurulu olan Blockchain merkezlerinin sayısının gelecekte bugüne oranla kat be kat artmış olması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu