Kripto HaberleriLibraABD'li Yetkililer Libra İçin İsviçre'ye Gidiyor!

ABD’li Yetkililer Libra İçin İsviçre’ye Gidiyor!

Takip et

ABD Temsilciler Meclisi’nden bir grup yetkilinin çok çok kısa bir zaman dilimi içerisinde Libra ile ilgili özel üst düzey toplantılar için İsviçre’ye gidecek oldukları açıklandı. Libra konusunda İsviçreli üst düzey insanlar ile toplantılar yapacak olan ABD Temsilciler Meclisi’nden bir grup yetkililerinin bu konuda basına herhangi bir açıklaması olmadı ancak kripto para birimi projesi ile ilgili güvenlik konularında bir takım görüşmeler olması bekleniyor. Libra konusu ABD ve İsviçre için önem taşırken, ABD’li yetkililer İsviçre’nin Facebook’a bir merkez üssü olması durumunda bunun kötü sonuçları olacağını ve bugün zengin olan İsviçre’nin uygulanacak olan kara para aklama ve benzer yaptırımlar ve yasalar nedeniyle sorunlar yaşayabileceğini üstü kapalı olarak iletmişlerdi.

ABD Temsilciler Meclisi’nden bir grup yetkilinin bu görüşmeler içerisinde İsviçre merkezli üst düzey yetkililer ile sadece uyarı değil, Libra ile ilgili konuları da tartışacak oldukları çok net. ABD ve İsviçre’de hizmet sunması beklenen Facebook Libra’nın 2020 yılı başında hayata geçmesi ve aktif kullanılması beklense de bu mümkün olmayabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları