HaberlerXRP

Al Fardan Exchange, Ripple İle Ortaklık Kuruyor

Sınır ötesi işlemler için ortaklarının sayısını hızla artıran Ripple, son olarak Al Fardan Exchange ile masaya oturdu.

Al Fardan Exchange, gerçek zamanlı havaleler için Ripple ile beraber çalışmaya başlıyor!

Söz konusu ortaklık, dijital transferlerde pandemi odaklı dalgalanmadan yararlanmayı hedefliyor. Al Fardan Exchange, yeni müşteriler yakalamak ve iş tekliflerini büyütmek için sınır ötesi ödemelere gözünü dikmiş durumda.

Şirketin bu ihtiyacını karşılamak için bu alanda uzmanlığını kanıtlamış olan ABD’li Blockchain teknolojisi şirketi Ripple ile çalışma kararı son derece yerinde görünüyor. Bilindiği gibi Ripple bu zamana kadar çok sayıda şirketle sınır ötesi ödemeler konusunda ortaklık sağladı.

Al Fardan, Ripple’ın bulut tabanlı küresel finans ağı RippleNet Cloud‘a katılacak ve böylece şirket, finansal kurumların eskiyen pahalı yapısından kurtularak bulut teknolojisinin hızı ve dayanıklılığı sayesinde çok daha verimli işlemler gerçekleştirecek.

Al Fardan Exchange İcra Kurulu Başkanı Hasan Al Fardan,

Dijital bir geleceğe ve bölgede kilit öneme sahip hale gelen teknolojiden güç alan ödemelere çok iyi bir şekilde giriş yaptık. Bu ortaklık, insanların daha güvenli bir şekilde, daha fazla esneklik ve kolaylıkla para havale etmesi için yeni kanallar ve fırsatlar sunma taahhüdümüzün altını çiziyor.

dedi.

Artık şirketler, fiziksel şubeleri ziyaret etmek yerine eve para göndermek için mobil uygulamaların rahatlığını arayan müşterilere hitap etmek için FinTech’lerle daha fazla ortaklık yapma yarışındalar.

Dünya Bankası,  yoksul ve orta gelirli ülkelere yapılan havalelerin 2021’de %7,3 artarak 589 milyar dolara ulaştığını,  havalelerin ise 2022’de %2,6 oranında arttığını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu