HaberlerXRP

Alex Krüger’den Ripple (XRP) Fiyatı Hakkında İronik Yorum

Geçtiğimiz günlerde XRP'nin sıfır dolar olacağını ifade eden ünlü ekonomist Alex Krüger kendisine gelen tepkilere yanıt verdi.

Ünlü ekonomist Alex Krüger geçtiğimiz günlerde Ripple (XRP) hakkında bir öngörüsünü paylaştı. XRP’nin önümüzdeki Şubat ayına kadar sıfırlanacağını ve fiyatta ciddi gerilemeler olacağını ifade eden Krüger, bu yorumundan sonra birçok kesimden sert tepkiler aldı.

İlgili Haber  Ünlü Analistten Korkutan Ripple (XRP) İddiası: "Fiyat Sıfırlanacak!"

Sert eleştirilere maruz kalan Krüger, alaycı bir grafik daha paylaştı. “XRP öngörümü düzeltiyorum 2030 yılında XRP fiyatı 60 dolar olacak olacak, topluluk çok mutlu olacak ve hepiniz zengin olacaksınız” şeklinde kendisine gelen kötü eleştirilere ve XRP savunucularına alaycı şekilde cevap verdi.

Özellikle XRP yatırımcıları fiyatın asla sıfırlanmayacağını ve ciddi yükselişler olacağını iddia ediyor. Ancak unutmamak gerekir ki bu dönemde Ripple bile “XRP fiyatı bizim için önemli değil, RippleNet gibi ödeme sistemleri bizim için öncelikli olarak geliyor” şeklindeki açıklamalarıyla rahat ve umursamaz bir tavır sergiliyor.

XRP’nin sahibi olan Ripple şirketi bile bu kadar rahatken, yatırımcıların kör kütük bir kripto paranın savunucusu olması Krüger’in ironik yorumunu hak eder nitelikte.  Konu ile ilgili yazımıza göz atabilirsiniz:

İlgili Haber  XRP Fiyatı Gerçekten 0 Doları Görebilir Mi?

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı