Kripto ParaXRP

XRP Fiyatı Gerçekten 0 Doları Görebilir Mi?

Piyasanın bilinen kripto para analisti Alex Krüger bugün XRP fiyatı hakkında bir tweet gönderdi.

Alex Krüger tweet atarak XRP’nin gelecek 3 ay sonra Şubat 2020 tarihinde 0.00 doları görmesini beklediğini, bunun kısa süre içerisinde gerçeğe dönüşebilecek olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatında son dönem olumsuz geçiyor ve bu tüm altcoin piyasasını derinden etkilemeyi sürdürüyor. Kripto para piyasasında yaşanan son gelişmeler yatırımcıların karar verme sürecinin daha zor hale gelmesine neden olurken, beraberinde kripto para birimi yatırımcılarının birçoğu kararsız kalmasından ötürü ne zaman yatırım yapacaklarına karar veremiyor.

İlgili Haber
Ünlü Analistten Korkutan Ripple (XRP) İddiası: "Fiyat Sıfırlanacak!"

Herhangi bir kripto para 0 dolara düşebilir mi?

Kısaca evet. Alex Krüger’in iddia ettiği gibi XRP’nin 0 dolara herhangi bir dönemde düşüş yaşaması ve sonra tekrar 0 dolardan yükselmesi mümkün. Ancak bunun olması durumunda XRP veya herhangi bir kripto para biriminin 0 dolardan yeniden yükselişe geçmesi pek mümkün değil.

Bu gibi eleştiriler ve fiyat tahminleri birçok yatırımcı tarafından tepki çekse de uzmanlar XRP olmasa bile ileriki dönemlerde altcoinlerin yüzde 90’ından fazlasının yok olacağını ifade ediyor.

İlgili Haber
Bitcoin Almak Mı, Altcoin Almak Mı Daha Çok Kazandırır?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu