binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAltcoin Boğası Yolda Mı? Glassnode Analistleri Boğanın Başlayıp Başlamadığını Açıkladı

Altcoin Boğası Yolda Mı? Glassnode Analistleri Boğanın Başlayıp Başlamadığını Açıkladı

Kripto para analiz şirketi Glassnode, yaptığı açıklamasında Bitcoin ve altcoinlerde bir boğa olasılığına değindi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Glassnode’un son güncel piyasa raporu, yeni spot Bitcoin ETF’lerinin ivme kazandığını ve dijital varlık alanında bir boğa piyasasının tartışmalı bir şekilde devrede olduğunu gösteriyor.

Glassnode analistleri, birçok spot Bitcoin ETF’sinin onaylanmasının ardından ortaya çıkan ve kurumsal yatırımcı sermayesinin daha yüksek riskli yatırımlara doğru kaymasının ilk işaretleri olarak hareket eden çok sayıda gösterge tespit etti.

Rapora göre, Glassnode’un ‘Altcoin Göstergesi’ metriği, Şubat ayının başından bu yana altcoin piyasalarında olumlu bir ivmeye işaret etti:

“Altcoin Göstergemiz geçen yılın Ekim ayından bu yana pozitif bir ivmeye işaret etti ve Bitcoin-ETF’lerin hayata geçmesinin ardından yaşanan haberi sat olayı sırasında kısa bir duraklama yaşandı. Bu momentum 4 Şubat’ta yeniden tetiklendi.”

İlgili Haber  Binance CEO'su "Kripto Paraların Geleceği Heyecan Verici" Dedi, Nvidia Örneğini Gösterdi

Bununla birlikte raporda, tarihsel olarak “sermayenin risk eğrisinden aşağıya, iki büyük kripto para arasındaki rotasyona kıyasla daha yavaş bir hızda altcoinlere doğru hareket ettiği ve bu eğilimin bir kez daha kendini gösterdiği” kaydedildi.

Rapora göre Bitcoin’in dominansı ağırlığını korurken, Ethereum, Solana, Polkadot ve Cosmos ekosistemlerine daha fazla sermaye rotasyonu olduğuna dair erken işaretler var.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail