Kripto HaberleriAltcoinAltcoin Şirketi İçin Dava Süreci Başlıyor: Karşı Taraf 100 Milyar Dolar Talep...

Altcoin Şirketi İçin Dava Süreci Başlıyor: Karşı Taraf 100 Milyar Dolar Talep Ediyor!

Takip et

Sanatçı Ryder Ripps, ApeCoin altcoini geliştiricisi Yuga Labs ile girişeceği hukuk mücadelesi öncesinde avukatlarına talimat verdi ve katıldığı Twitter Spaces oturumunda davayı ancak 100 milyar doların üzerinde bir ödeme karşılığında sonlandıracağını söyledi.

Bored Ape Yacht Club’ın üreticisi Yuga Labs, 25 Haziran’da Kaliforniya merkezli sanatçı Ripps ve NFT pazar yeri Not Larva Labs’ın kurucusu Jeremy Cahen aleyhine ABD Merkez Kaliforniya Bölge Mahkemesi’nde dava açmıştı.

İlgili Haber
Bored Ape Yacht Club, Projeyi Irkçılıkla Suçlayan Sanatçıya Dava Açtı!

Altcoin şirketi Yuga Labs, Ripps’in Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonunun taklitlerini üreterek bu koleksiyonun değerini düşürdüğünü iddia ediyor.

Şirket, Ripps’in muhtemel ekonomik ilişkilerine daha fazla müdahalede bulunmasını engelleyecek bir kararın yanı sıra tazminat ve avukatlık ücreti talep ediyor.

Ryder Ripps, Altcoin Şirketi Yuga Labs’ten 100 Milyar Dolar Talep Edeceğini Açıkladı

Çarşamba sabahı erken saatlerde konuşan Ripps, “çok fazla üzüntü” çektiğini, ancak Yuga’nın yüklü bir meblağ bulması halinde yasal anlaşmazlığı çözmeyi düşüneceğini söyledi.

Karşı taraf ile adeta dalga geçen Ripps, şu açıklamaları yaptı:

“Bir gün uyanıp trollerinin, ardı arkası kesilmeyen yalanlarının ve diğer insanlara karşı saygısızlıklarının ciddiyetinin farkına varacaklarını ve büyük bir hata yaptıklarını ve doğru olanı yapmalarını mümkün görüyorum.

Ayrıca bu insanlara paralarını geri ödeyeceklerini, Ryder’ın avukat ücretlerini vereceklerini ve onun kayıplarını telafi edeceklerini ve tamamen kar amacı gütmeyen bir organizasyona dönüşeceklerini hayal ediyorum. Ancak şu anki duruma bakılırsa bunu yapmayacaklar.”

WilmerHale hukuk firmasından Louis Tompros, Ripps ve Cahen’i baş avukat olarak temsil edecek.

Ripps, Bored Ape Yacht Club ve ApeCoin yaratıcısı kripto para şirketi Yuga Labs’in gizli bir Nazi destekçisi olduğunu iddia ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları