BitcoinHaberlerKripto Para

Amazon’dan Bitcoin Açıklaması!

Amazon CEO'su Bitcoin ve kripto paralar hakkında konuştu.

Dünyanın e-ticaret devi Amazon’un CEO’su Andy Jassy bugün CNBC ile Bitcoin (BTC) ve kripto para birimleri ile ilgili bir röportaj yaptı.

Ünlü CEO, kendisine yöneltilen Amazon’un kripto paralar ile ödemeleri kabul edip etmeyeceği sorusuna “perakende işi için bir ödeme mekanizması olarak kripto para birimini eklemeye yakın değiliz.” dedi.

Ancak Jassy, gelecekte bir noktada NFT satmalarının mümkün olduğunu sözlerine ekledi.

Her ne kadar Amazon ödeme aracı olarak kripto para birimlerini kabul etmese de Andy Jassy, kripto para birimlerinin zamanla daha da büyüyeceğini düşünüyor.

“Kripto para birimlerinin zamanla daha da büyümeye devam edeceğini düşünüyorum ancak kişisel olarak bir Bitcoin’e sahip değilim.”

2021 yılının Temmuz ayında Amazon’un yıl sonuna kadar Bitcoin ve başka kripto paralar ile ödeme almaya başlayacağı iddia edilmişti ancak bu haber Amazon tarafından yalanlanmıştı.

İlgili Haber
Amazon Söylentileri Yalanladı, Bitcoin 38.000$'a Geriledi!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu