BitcoinEthereumHaberlerKripto Para

American Bank Yeni Ortaklığıyla Bitcoin Hizmeti Başlatıyor!

Bankalar kripto para hizmetlerini genişletmeye devam ediyor.

Kripto para birimlerine olan ilginin günden güne hızlı bir şekilde artmaya devam etmesi bankaları da müşterilerine kripto para hizmeti sunmaya teşvik etti.

Bu kapsamda dünya genelinde bir çok banka müşterilerine Bitcoin (BTC) başta olmak üzere kripto para hizmeti sunmaya başladı.

Son olarak Pennsylvania merkezli ABD’li topluluk bankası “American Bank” da müşterilerinin Bitcoin ve Ethereum’a (ETH) erişebilmeleri için güvenilir bir dijital varlık platformu olan Bakkt ile anlaştı.

2022 yılının ikinci çeyreğinde sunulması planlanan kripto para hizmeti, müşterilerin BTC ve ETH’yi satın almalarını, satmalarını ve tutmalarını sağlayacak.

Müşterilerine en iyi ve en güvenli dijital bankacılık hizmetlerini sunmak için sürekli çalıştığını belirten American Bank yönetimi, “daha fazla tüketici bankamız aracılığıyla kripto para birimi satın almaya ilgi gösterdikçe American Bank, Bakkt’ın sunduğu imkanlardan yararlanacak ve ve kripto para birimine uygun maliyetli erişim sağlayacak. dedi.

American Bank Başkanı ve CEO’su Mark Jaindl Bakkt ile yapılan anlaşma ile ilgili şunları söyledi:

“Çevrimiçi bankacılık inovasyonunun öncülerinden biri ve ABD’deki en uzun süredir faaliyet gösteren çevrimiçi banka olarak, her zaman müşterilerimizin bankacılık deneyimini geliştirmenin yollarını arıyoruz.

Bakkt’ın sağlam yetenekleri, müşterilerimizle etkileşimi artırmamız ve kripto para birimlerini dijital bankacılık platformumuza sorunsuz bir şekilde entegre etmemiz için bir giriş noktası oluşturuyor.”

Bakkt Gelir Müdürü Sheela Zemlin ise American Bank’ın müşterilerine kripto para birimlerine basit bir geçiş sağlamak için Bakkt ile ortaklık kurmasından heyecan duyuyoruz.” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu